Bosch Úhlová bruska GWS 12-125 + brusný kotouč
Kód: 06013A6100
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť 1602025024, Ochranný kryt 1605510365, Nasadzovací ochranný kryt pro řezání kovový 2608000757, Kolíkový klíč 1607950043, Upínací příruba 1605703099, Upínací matice 1603340040, Brusný kotouč, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Funkční, ergonomická a ekonomická úhlová bruska pro komfortní každodenní používání
- Rychlá práce bez námahy díky dobrému poměru výkonu k velikosti rukojeti
- Výkonný motor, který dobře zvládá přetěžování, pro každodenní používání
- Výjimečně malý obvod rukojeti poskytuje nejlepší ergonomii ve své třídě
- Zabraňuje samovolnému restartu nářadí po výpadku elektrického napájení. Jen díky nové, vědomé aktivaci bude toto nářadí připraveno k používání
- Ochrana před opětovným spuštěním
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
06013A6100
0 601 3A6 100
0.601.3A6.100
EAN
4059952635538
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952635538 |
| Balení: | karton |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Předvolba otáček: | ne |
| Upínání: | závit M 14 |
| Menovitý príkon: | 1.200 W |
| Voľnobežné otáčky: | 11.000 min-1 |
| Výkon: | 690 W |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Max. dĺžka závitu brúsneho vretena: | 22 mm |
| ? Hmotnosť: | 2,0 - 2,4 kg |
| Dĺžka: | 293 mm |
| Šírka: | 228 mm |
| Výška: | 108 mm |
| Spínač: | Aretovateľný spínač |
Malé uhlové brúsky Bosch GWS 12-125 - GWS 15-125 Professional
Uhlové brúsky Bosch GWS 13-125 / 17-125 (CIX)(CIEX) - GWS 12-125 / 15-125 (CIPX)(CIEPX) Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
