Bosch Pásová bruska PBS 75 A
Kód: 06032A1000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 brusný pás, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Výkonná a robustní bruska - pro vysoký úběr na velkých plochách
- Perfektní manipulace - snadné vedení díky lepší ergonomii a kompaktnímu designu
- Robustní pouzdro - vysoká kvalita a stabilita s hliníkovými komponenty
- Rukojeť s jemnou tlumicí vložkou soft grip
- Automatický systém bezpečnostního pásu - udržuje pás ve správné poloze pro broušení
- Systém napínání brusného pásu - pro pohodlnou a snadnou výměnu pásu
- Bosch mikrofiltrační systém - odsávání prachu přímo do boxu mikrofiltru
- Systém napínání brusného pásu
- Mikrofiltrační systém
- Automatické vyrovnávání pásu
- Odnímatelná přídavná rukojeť
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Komfortní broušení a vysoký úběr materiálu s Bosch PBS 75 pro velké ploché povrchy
Zvládněte náročné broušení s pásovou bruskou Bosch PBS 75 A a vychutnejte si komfortní ovládání s velkým a účinným úběrem materiálu. Její výkonný 710 W motor nabízí rychlý postup práce na velkých plochých površích. Zažijte ideální ovládání díky odpojitelné přídavné rukojeti. Pásy lze snadno vyměnit a automatické nastavování pásu je udržuje vycentrované během práce. Perfektní pro přípravné práce nebo restaurování je vhodná pro použití na různých materiálech, od dřeva po kovy, včetně odstraňování barev a laků. Mikrofiltrační schránka na prach snižuje prašnost a hliníkové komponenty dodávají robustnost.
Objednací číslo Bosch
06032A1000
0 603 2A1 000
0.603.2A1.000
EAN
3165140633147
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pásové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140633147 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 710 W |
| Rýchlosť pásu: | 350 m/min |
| Brúsna plocha: | 76 x 165 mm |
| Rozmery pásu: | 75 x 533 mm |
| Hmotnosť: | 3,4 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
