Bosch Pokosová pila se zákluzem GCM 800 SJ
Kód: 0601B19000
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Šestihranný kolíkový klíč, Pilový kotouč, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Hmotnost nářadí jen 13,5 kg pro optimální manipulaci
- Horizontální kapacita řezu 270 mm pro standardní aplikace
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost!
- Snadná výměna kotouče / nářadí díky aretaci vřetena
- Funkce plynulého rozběhu – při startu se dočasně sníží zatížení a kroutící moment motoru
- Systém Click & Clean – 3 velké výhody:
- Jasný pohled na pracovní plochu: Můžeš pracovat přesněji a rychleji
- Zdraví škodlivý prach se odsává okamžitě: Chrání tvoje zdraví
- Méně prachu: Delší životnost nářadí a příslušenství
- Omezení rozběhového proudu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednávací číslo Bosch
0601B19000
0 601 B19 000
0.601.B19.000
EAN
3165140654265
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Panelové píly na drevo |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140654265 |
| Balení: | karton |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 70 mm |
| Průměr kotouče: | 216 mm |
| Upínací otvor: | 30 mm |
| Menovitý príkon: | 1.400 W |
| Voľnobežné otáčky: | 5.500 min-1 |
| Hmotnosť: | 14,1 kg |
| Max. hrúbka tela listu: | 1,8 mm |
| Min. hrúbka tela listu: | 1,3 mm |
| Max. hrúbka zuba/rozvod zubov: | 3,3 mm |
| Kapacita rezu 0°: | 70 x 270 mm |
| Kapacita rezu 45° úkos: | 70 x 190 mm |
| Kapacita rezu 45° sklon: | 48 x 270 mm |
| Nastavenie úkosu: | 47 ° L / 47 ° P |
| Nastavenie uhla sklonu: | 45 ° L / 0 ° P |
| Dĺžka: | 780 mm |
| Šírka: | 460 mm |
| Výška: | 630 mm |
| Laser: | nie |
| Napätie: | 230 V |
Pokosová píla Bosch GCM 800 SJ Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
