Bosch Pokosová pila se zákluzem GCM 8 SJL
Kód: 0601B19100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Svorka 1609B04224, Pilový kotouč, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vylepšené odsávání prachu pro zdravou a čistou práci
- Horizontální kapacita řezání 312 mm pro množství aplikací
- Nízká hmotnost pouze 17 kg pro maximální mobilitu
- Integrovaný laser pro přesné řezání
- Integrované boční výsuvy na materiál
- Intuitivní boční aretace sklonu
- Hloubkový doraz pro řezání drážek
- 2bodové odsávání prachu
- Integrovaná rukojeť pro snadné přenášení
- Bosch Heavy Duty – Vylepšený výkon, vlastnosti a robustnost
- Systém Click & Clean – 3 velké výhody:
- Jasný pohled na pracovní plochu: Můžeš pracovat přesněji a rychleji
- Zdraví škodlivý prach se odsává okamžitě: Chrání tvoje zdraví
- Méně prachu: Delší životnost nářadí a příslušenství
- Snadná výměna kotouče / nářadí díky zablokování vřetena
- Funkce plynulého spouštění – při startu se dočasně sníží zatížení a kroutící moment motoru
- Omezení rozběhového proudu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GCM 8 SJL Professional: Podrobnější informace
Nižší hmotnost, méně prachu, vyšší výkon: Kompaktní Bosch GCM 8 SJL Professional nabízí čisté řešení pro řezání velkých obrobků. Se svou řeznou kapacitou 70 mm vertikálně a 312 mm horizontálně je ideální pro řezání velkých obrobků. S dvoubodovým systémem odsávání prachu nabízí kombinovaná pokosová pila optimální hospodaření s prachem pro čistý pracovní prostor během používání. Lehký, kompaktní design a rukojeť pro přenášení jednou rukou zaručují snadnou přepravu. GCM 8 SJL Professional je vhodná pro příčné, pokosové, šikmé a drážkové řezy do dřeva, dřevěných trámů a dřevěných kompozitních materiálů, jakož i deskových materiálů a podlahových panelů. Je kompatibilní se systémem odsávání prachu Bosch Click & Clean a různými pracovními stoly. GCM 8 SJL Professional má také funkce, jako je přesný laser a měkký start.
Objednací číslo Bosch
0601B19100
0 601 B19 100
0.601.B19.100
EAN
3165140654319
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Panelové píly na drevo |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140654319 |
| Balení: | karton |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 70 mm |
| Průměr kotouče: | 216 mm |
| Upínací otvor: | 30 mm |
| Menovitý príkon: | 1.600 W |
| Voľnobežné otáčky: | 5.500 min-1 |
| Hmotnosť: | 17,3 kg |
| Max. hrúbka tela listu: | 1,8 mm |
| Min. hrúbka tela listu: | 1,3 mm |
| Max. hrúbka zuba/rozvod zubov: | 3,3 mm |
| Kapacita rezu 0°: | 70 x 312 mm |
| Kapacita rezu 45° úkos: | 70 x 214 mm |
| Kapacita rezu 45° sklon: | 48 x 312 mm |
| Nastavenie úkosu: | 52 ° L / 60 ° P |
| Nastavenie uhla sklonu: | 47 ° L / 2 ° P |
| Dĺžka: | 460 mm |
| Šírka: | 910 mm |
| Výška: | 630 mm |
| Laser: | áno |
| Napätie: | 230 V |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
