Bosch Multibruska PSM 100 A
Kód: 06033B7000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
3 brusné listy 2609000178, Balení kufr z plastu
Uživatelské výhody nářadí
- Kombinace nízké hmotnosti a kompaktnosti, kromě dostupných míst zvládá i malé až střední plochy
- Mikrofiltrační systém Bosch pro čistou práci: prach se dostává zabudovaným odsávacím prvkem ke schránce s mikrofiltrem (v dodávce)
- Rychlá a pohodlná výměna brusného papíru velkronovým upínáním
- Rozdělení brusné plochy umožňuje co nejlepší využití brusného listu odpojením a otočením trojúhelníkové špičky a brusné desky
- Odsávání přes nátrubek
- Mikrovelkronové upínání
- Mikrofiltrační systém
- Tlumení rukojeti měkkou vložkou
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Ideální multibruska Bosch PSM 100 A pro broušení menších rovných ploch, jakož i rohů a hran.
Multitalentovaná bruska Bosch PSM 100 A je ideální volbou pro snadné zvládnutí množství běžných brusekacích prací. Je navržena pro práci bez námahy v rozích, na hranách a menších rovných površích. Výměna brusného papíru je rychlá a jednoduchá díky upínání na suchý zip. Mikrofiltrační schránka na prach snižuje prašnost a zachovává vyšší čistotu pracoviště. Tato multifunkční bruska je vhodná pro práci s tvrdým a měkkým dřevem, lakovanými a natřenými povrchy a zvládne menší práce, jako jsou práce na nábytku, dveřích, zárubních, policích a dřevěných hračkách.
Objednávací číslo Bosch
06033B7000
0 603 3B7 000
0.603.3B7.000
EAN
3165140718011
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Multifunkčné brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140718011 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 100 W |
| Brúsna plocha: | 104 cm2 |
| Počet kmitov: | 26.000 min-1 |
| Priemer dráhy krúživého pohybu: | 1,4 mm |
| Hmotnosť: | 0,9 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
