Bosch Akumulátorová leštička GPX 12V-77 Professional, karton, solo
Kód: 06019L4000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Podložný talíř (77 mm) 2608001119, Střední lešticí talíř 77 mm 2608623363, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Konzistentní výkon díky bezuhlíkovému motoru
- Komfort a přesnost s ovladačem variabilních otáček pro jemné nastavení
- Lepší ovládání díky funkci HMI s indikátorem nabití akumulátoru a 5úrovňovým nastavením rychlosti
- Pohodlné používání s tlačítkem aretace pro nepřetržitý provoz bez únavy
- Kompaktní a ergonomický design usnadňuje odstraňování hologramů a lehkých škrábanců na malých místech
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GPX 12V-77 Professional: Podrobnější informace
Excentrická leštička Bosch GPX 12V-77 Professional poskytuje konzistentní výkon díky bezuhlíkovému motoru. Kombinuje komfort a přesnost s ovladačem variabilních otáček pro jemné nastavení v rámci zvolené úrovně a plynulým rozběhem pro zamezení rozstřiku. Funkce HMI této leštičky – indikátor nabití akumulátoru a 5úrovňové nastavení rychlosti – zajistí, že proces leštění bude zcela pod kontrolou. Bosch GPX 12V-77 Professional usnadňuje leštění díky tlačítku aretace, které podrží stisknutý spínač rychlosti během práce. Kompaktní konstrukce a ergonomický design zajistí snadné a jednoduché používání.
Bosch GPX 12V-77 Professional je ideální nářadí pro odstranění hologramů a odstranění lehkých škrábanců na malých místech. Je kompatibilní se všemi akumulátory třídy GBA 12V. Bosch GPX 12V-77 Professional disponuje 77mm lešticí podložkou na vidlicový klíč pro snadnou výměnu podložky. Má 12mm orbitu s excentrickým pohybem.
Objednací číslo Bosch
06019L4000
0 601 9L4 000
0.601.9L4.000
EAN
4053423319781
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dílna |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423319781 |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 1.400 – 7.000 ot/min |
| Voľnobežné kmity: | 2.800 – 14.000 min-1 |
| Priemer oscilačného pohybu: | 12 mm |
| Max. priemer leštiaceho taniera: | 77 mm |
| Upínacia matica: | 22 mm |
| Predvoľba otáčok: | áno |
Bosch GPX 12V-77 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
