Bosch Excentrická bruska GEX 40-150, karton
Kód: 060137B202
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Brusný talíř 150 mm 2608601335, 1x brusný list, Schránka s mikrofiltrem 2605411233, Přídavná rukojeť 2602026177, Šestihranný kolíkový klíč, Balení karton
Výhody pro uživatele
- Vysoce výkonný 400 W motor pro vysokou rychlost broušení a nejlepší výkon při zatížení
- Robustní stroj s dlouhou životností a spolehlivostí
- 5500 - 12000 otáček za minutu pro precizní výsledek
- Měkká rukojeť: Pro pohodlnou práci a dobrou přilnavost k ruce
- 4m napájecí kabel: Eliminuje potřebu použít prodlužovačku
- Optimalizovaný sběr prachu: Efektivní box na prach pro snížení znečištění okolního pracovního prostředí
- Systém Click & Clean pro bezproblémové připojení hadice vysavače
- Dvojitá konstrukce krytu: Patentovaný dvojitý kryt umožňuje nejnižší vibrace ve své třídě
- Výsledkem je snížená únava uživatele a menší pravděpodobnost trvalého zranění
- Brusná deska s více otvory: Flexibilita při použití jakékoli značky brusného papíru při zachování optimálního odsávání prachu
- Vynikající účinnost odsávání prachu snižuje pravděpodobnost povrchových nedokonalostí způsobených přebytečnými nečistotami
- Více než 2násobná životnost brusného papíru díky zvýšené účinnosti odsávání brusné desky s brusným papírem s více otvory
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
- Předvolba frekvence kmitů
- Suchý zip (Velcro)
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GEX 40-150 Professional: Podrobnější informace
GEX 40-150 Professional je kabelová excentrická bruska Bosch navržená pro vysoký výkon při profesionálních povrchových úpravách v kategorii 150 mm. Oddělená konstrukce motoru a brusné jednotky pro stálý přítlak a poskytuje nejkvalitnější výsledky práce. Její jedinečné tlumení vibrací produkuje velmi nízké vibrace, což umožňuje nepřetržitou práci. Předvolba rychlosti umožňuje různé aplikace s různými materiály. Tato excentrická bruska je určena k broušení, mezibroušení, odstraňování laku, dokončování povrchů a leštění. Je použitelná na dřevo, dýhu, lak a plnivo, minerální a akrylové. Je kompatibilní se systémem odsávání prachu Bosch Click & Clean. GEX 40-150 je také vybavena boxem na prach s vestavěným systémem Bosch Micro Filter, multidierovanou brusnou deskou pro ideální odsávání prachu, upevněním brusných papírů pomocí suchého zipu a systémem Vibration Control pro pohodlnou práci s nízkou hladinou vibrací.
Objednávací číslo Bosch
060137B202
0 601 37B 202
0.601.37B.202
EAN
4059952528779
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Excentrické brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952528779 |
| Balení: | karton |
| Průměr brusného listu: | 150 mm |
| Menovitý príkon: | 400 W |
| Voľnobežné otáčky: | 5.500 - 12.000 min-1 |
| Voľnobežné kmity: | 11.000 - 24.000 min-1 |
| Upínanie: | Velkronové upínanie = suchý zips |
| Priemer oscilačného pohybu: | 4,0 mm |
| Priemer brúsneho taniera: | 150 mm |
| Hmotnosť: | 2,4 kg |
| Dĺžka: | 409 mm |
| Šírka: | 148 mm |
| Výška: | 197 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
