Bosch Akumulátorová přímá bruska GGS 18V-20, karton, solo
Kód: 06019B5401
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, 2x Klíč 19 mm 3607950024, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Bezuhlíkový motor s akumulátorovou technologií ProCORE18V poskytuje akumulátorový výkon odpovídající úhlové brusce třídy 700 W
- Kompaktní a lehké nářadí s ergonomickou konstrukcí pro snadné používání i při práci nad hlavou
- Bezuhlíkový motor a ochrana před přetížením (EMP) zaručují dlouhou životnost
- Ergonomická manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
- Zabraňuje samovolnému restartu nářadí po výpadku elektrického napájení. Pouze díky nové, vědomé aktivaci bude toto nářadí připraveno k používání
- Pohodlná manipulace nářadí díky rukojeti s měkkou tlumicí vložkou
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GGS 18V-20 Professional: Podrobnější informace
Bezuhlíkový motor nářadí GGS 18V-20 Professional je optimalizován pro technologii akumulátorů ProCORE18V a poskytuje akumulátorový výkon odpovídající elektrické brusce třídy 700 W. Kompaktní a lehké nářadí s délkou 360 mm, malým obvodem rukojeti 170 mm a hmotností jen 1,3 kg, které se snadno a komfortně používá dokonce i při práci nad hlavou. Bezuhlíkový motor a ochrana před přetížením zaručují dlouhou životnost.
S vysokokvalitními brusnými kameny je GGS 18V-20 Professional vynikajícím nářadím pro broušení kovu. Je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch třídy 18 V (kromě ProCORE18V 12.0Ah).
Objednací číslo Bosch
06019B5401
0 601 9B5 401
0.601.9B5.401
EAN
4059952623832
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Priame brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952623832 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Menovité otáčky: | 24 000 ot/min |
| Max. priemer upínacej klieštiny: | 8 mm |
| Plocha na kľúč na - Upínacia matica: | 19 mm |
| Plocha na kľúč na - Brúsne vreteno: | 19 mm |
| Max. priemer brúsneho nástroja: | 50 mm |
| Hmotnosť: | 1,2 kg |
| Odporúčaná teplota prostredia pri nabíjaní: | 0 ... +35 °C |
| Povolená teplota okolia pri pre- vádzkeC) a pri skladovaní: | –20 ... +50 °C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
