Bosch Akumulátorová leštička GPO 12V-77 Professional, karton, solo
Kód: 06019L3000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Podložný talíř (77 mm) 2608001119, Střední lešticí talíř 77 mm 2608623363, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Konzistentní výkon díky bezuhlíkovému motoru
- Komfort a flexibilita s ovladačem variabilních otáček pro jemné nastavení
- Pohodlné používání s tlačítkem aretace pro nepřetržitý provoz bez únavy
- Kompaktní a ergonomický design usnadňuje odstraňování hlubokých škrábanců a leštění malých a těžko dostupných míst
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GPO 12V-77 Professional: Podrobnější informace
Rotační akumulátorová leštička Bosch GPO 12V-77 Professional poskytuje konzistentní výkon díky bezuhlíkovému motoru. Kombinuje komfort a přesnost s ovladačem variabilních otáček pro jemné nastavení v rámci zvolené úrovně a plynulým rozběhem pro zamezení rozstřiku. Dodává se s funkcí HMI – indikátorem nabití akumulátoru a 5úrovňovým nastavením rychlosti – díky čemuž bude proces leštění zcela pod kontrolou. Toto nářadí Bosch usnadňuje leštění díky tlačítku aretace, které podrží stisknutý spínač rychlosti během práce. Díky kompaktnímu a ergonomickému designu je ideální pro leštění malých ploch na těžko dostupných místech.
Bosch GPO 12V-77 Professional vyleští malé skvrny, odstraní hluboké škrábance a obnoví lesk výrazně zvětralých laků. Leštička je kompatibilní se všemi akumulátory Bosch třídy GBA 12V. Bosch GPO 12V-77 Professional disponuje 77mm lešticí podložkou na vidlicový klíč pro snadnou výměnu podložky.
Objednací číslo Bosch
06019L3000
0 601 9L3 000
0.601.9L3.000
EAN
4053423319774
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dílna |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423319774 |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 600 – 2.200 ot/min |
| Max. priemer leštiaceho taniera: | 77 mm |
| Upínacia matica: | 22 mm |
| Predvoľba otáčok: | áno |
| Časovač: | áno |
| Konštantná elektronika: | áno |
Bosch GPO 12V-77 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
