Bosch Excentrická bruska GEX 125-1 AE
Kód: 0601387500
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Schránka s mikrofiltrem 2609199133, 1× brusný list, Balení karton
Výhody pro uživatele
- Kompaktní, ergonomická konstrukce s velkými rukojeťmi z měkké gumy Softgrip. Variabilní možnosti uchopení a vynikající komfort při práci
- Mikrofiltrační systém Bosch: efektivní odsávání prachu dotažené k dokonalosti
- Předvolba otáček pro práci podle povahy materiálu
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
- Brzda brusného talíře zabraňuje vzniku kazů (např. škrábanců) na opracovávaném kusu
- Excentrický pohyb plus rotace jsou zárukou nejjemnějšího výbrusu při vysokém brusném výkonu
- Velcro rychloupínání („suchý zip“) pro rychlou a pohodlnou výměnu brusných listů
- Předvolba frekvence kmitů
- Suchý zip (Velcro)
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GEX 125-1 AE Professional: Podrobnější informace
GEX 125-1 AE Professional je elektrická excentrická bruska Bosch základní třídy v kategorii 125 mm určená pro menší plochy a bodové opravy. Její kompaktní a ergonomická konstrukce s variabilními pozicemi úchopu poskytuje vynikající komfort i při práci nad hlavou. Předvolba rychlosti umožňuje použití na rozličné materiály. Nádoba na prach je vybavena vestavěným mikrofiltračním systémem Bosch zaručujícím efektivní odsávání prachu a téměř bezprašnou práci. Tato excentrická bruska je určena k broušení, průběžnému broušení, odstraňování nátěrů a závěrečnému zpracování rozličných materiálů. Lze ji použít na dřevo, dýhu, nátěry, tmely, jakož i minerální či akrylové povrchy. Je kompatibilní se systémem Bosch Click & Clean. GEX 125-1 AE Professional má brusnou desku se systémem suchého zipu pro upevnění brusného papíru.
Objednávací číslo Bosch
0601387500
0 601 387 500
0.601.387.500
EAN
3165140438278
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Excentrické brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140438278 |
| Balení: | karton |
| Průměr brusného listu: | 125 mm |
| Menovitý príkon: | 250 W |
| Voľnobežné otáčky: | 7.500 - 12.000 min-1 |
| Voľnobežné kmity: | 15.000 - 24.000 min-1 |
| Upínanie: | Velkronové upínanie = suchý zips |
| Priemer oscilačného pohybu: | 2,5 mm |
| Priemer brúsneho taniera: | 125 mm |
| Hmotnosť: | 1,3 kg |
| Dĺžka: | 227 mm |
| Šírka: | 122 mm |
| Výška: | 150 mm |
Excentrická brúska Bosch GEX 125-1 AE Professional
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
