Bosch Excentrická bruska GET 75-150
Kód: 0601257100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Brusný talíř 150 mm 2608601335, 1x brusný list, Ochranný kroužek pro 150 mm 2607017497, Sací objímka pro 150 mm 2607017499, Přídavná rukojeť včetně šroubu 2607017500, Šestihranný kolíkový klíč, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Perfektně ergonomická rukojeť s malým obvodem úchopu zajišťují nejlepší ovládání
- Brusná podložka pohodlně pasuje na všechny brusné listy bez ohledu na počet otvorů
- Extrémně výkonný motor 750 W a aktivní rotace podložky zajišťují vynikající rychlost broušení
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
- Rychlá změna mezi režimem přímého pohonu a excentrickým režimem
- Pohodlný a stabilní spínač (zadní strana) pro rychlou a snadnou změnu mezi aktivním a normálním režimem
- Nejlepší možná ergonomie pro maximální kontrolu a pohodlí
- Výkonný motor s konstantní rychlostí pro rychlejší práci
- Regulace otáček pro použití u více druhů povrchů
- Přídavné antistatické odsávání pro snadné manévrování s připojenou odsávací hadicí
- Pomocná rukojeť s možností oboustranné montáže pro větší kontrolu, např. při leštění
- Vyjímatelný chránič zabraňuje poškození brusného talíře
- Nový multi-dírový brusný talíř pro vynikající odvod prachu
- Předvolba frekvence kmitů
- Velcro upínání
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GET 75-150 Professional: Podrobnější informace
Bosch GET 75-150 Professional je aktivně poháněná elektrická excentrická bruska s průměrem 150 mm poskytující vynikající ovládání a vynikající manipulaci. Konstrukce s perfektní ergonomickou přední opěrkou dlaně a rukojetí s velmi malým obvodem umožňuje vynikající ovládání nářadí. Brusná deska s mnoha otvory umožňuje praktické použití všech brusných papírů bez ohledu na počet otvorů. Je rovněž vybavena extrémně výkonným motorem s příkonem 750 W a aktivním otáčením desky, díky čemuž poskytuje vynikající úběr. Tato elektrická bruska Bosch je určena pro základní broušení, průběžné broušení, odstraňování nátěrů, závěrečné zpracování a leštění povrchů. Lze ji použít na dřevo, dýhu, nátěry, tmely, jakož i minerální či akrylové povrchy. Je kompatibilní se systémem pro odsávání prachu Bosch Click & Clean.
Objednávací číslo Bosch
0601257100
0 601 257 100
0.601.257.100
EAN
3165140835091
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Excentrické brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140835091 |
| Balení: | karton |
| Průměr brusného listu: | 150 mm |
| Menovitý príkon: | 750 W |
| Voľnobežné otáčky: | 3.300 - 7.300 min-1 |
| Voľnobežné kmity: | 6.600 - 14.600 min-1 |
| Otáčky pre hrubý výbrus: | 290 - 640 min-1 |
| Upínanie: | Velkronové upínanie = suchý zips |
| Priemer oscilačného pohybu: | 4,5 mm |
| Priemer brúsneho taniera: | 150 mm |
| Hmotnosť: | 2,6 kg |
| Dĺžka: | 417 mm |
| Šírka: | 243 mm |
| Výška: | 141 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
