Bosch Akumulátorová vibrační bruska GSS 18V-18 Professional, karton, solo
Kód: 06019R7000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, 1× brusný list C470 2608608614, Sáček na prach, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Optimální kontrola díky nízké výšce 118 mm a vynikajícímu vyvážení nářadí
- Menší únava s nízkou hodnotou vibrací 3,5 m/s2
- Efektivní řešení pro eliminaci prašnosti s vysokou mírou zachycení prachu až 85 % a jeho jednoduchou likvidací
Bosch PRO GSS 18V-18 Professional: Podrobnější informace
Akumulátorová vibrační bruska Bosch PRO GSS 18V-18 Professional je navržena pro optimální kontrolu díky nízké výšce 118 mm a vynikajícímu vyvážení nářadí. Díky nízké hodnotě vibrací 3,5 m/s2 můžeš pracovat déle, aniž by ses unavil nebo ti znecitlivěly ruce. Bosch PRO GSS 18V-18 Professional má efektivní řešení pro eliminaci prašnosti s vysokou mírou zachycení prachu až 85 % a jeho jednoduchou likvidací.
Bosch GSS 18V-18 Professional slouží k broušení dřevěných nebo kovových povrchů a hran, sádrokartonových stěn/omítek, broušení povrchů před natíráním a odstraňování starých nátěrů. Kompatibilita se systémem Bosch Click&Clean. Toto nářadí má vysoce účinný bezuhlíkový motor s dobou provozu až 35 minut. Má konstrukci odsazeného akumulátoru pro práci blízko stěny.
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednávací číslo Bosch
06019R7000
0 601 9R7 000
0.601.9R7.000
EAN
4053423361421
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vibračné brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423361421 |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 5000 – 10000 ot/min |
| Voľnobežné kmity: | 10.000 – 20.000 min-1 |
| Priemer oscilačného pohybu: | 2,0 mm |
| Rozmery brúsnej dosky: | 182 × 92 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,2 kg |
| Dĺžka: | 212 mm |
| Šírka: | 151 mm |
| Výška: | 118 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
