Bosch Akumulátorová excentrická bruska GEX 12V-32 Professional, karton, solo
Kód: 06019L2000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Brusný talíř (32 mm) na lepící brusný papír 2608001117, Brusný talíř (32 mm) na brusný papír na suchý zip 2608001118, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoký výkon díky výkonnému akumulátorovému profesionálnímu 12 V systému Bosch a bezuhlíkovému motoru
- Vynikající ergonomie díky malému, kompaktnímu tvaru a komfortnímu úchopu
- Komfortní ovládání nářadí díky ovládacímu rozhraní pro snadné nastavení rychlosti a indikaci stavu akumulátoru
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Průměr kotouče 32 mm
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GEX 12V-32 Professional: Podrobnější informace
Akumulátorová excentrická bruska Bosch GEX 12V-32 Professional je vysoce výkonná bodová bruska, na kterou se můžete spolehnout díky výkonnému akumulátorovému profesionálnímu 12 V systému Bosch a bezuhlíkovému motoru. Toto nářadí je kompaktní, komfortní a má vynikající ergonomii pro efektivní a přesné broušení jednoduše a bez námahy. Navíc díky praktickým funkcím ovládacího rozhraní můžete vybrat a doladit úroveň rychlosti pomocí spouště s proměnnou rychlostí a zkontrolovat stav akumulátoru.
Bruska Bosch GEX 12V-32 Professional je určena pro bodové broušení, opravu lakovaných povrchů a povrchovou úpravu automobilů. Lze ji používat pro suché i mokré broušení. Profesionální 12 V systém Bosch je kompatibilní se všemi akumulátory GBA 12V. GEX 12V-32 má 5 mm orbitu s excentrickým pohybem a 32 mm brusnou podložku.
Objednací číslo Bosch
06019L2000
0 601 9L2 000
0.601.9L2.000
EAN
4059952609744
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Excentrické brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952609744 |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Průměr brusného listu: | 32 mm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Priemer dráhy krúživého pohybu: | 5 mm |
| Voľnobežné otáčky: | 3.000 – 8.000 min-1 |
| Počet kmitov: | 6.000 – 16.000 min-1 |
| Excentricita: | 2,5 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 0,44 kg |
| BITURBO: | Nie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
