Bosch Elektrická ocasová pila GFZ 16-35 AC Professional
Kód: 0601637751
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2x pilový list TF 350 NHM pro univerzální pilu na pórobeton 2608632123, 2x pilový list TF 350 M pro univerzální pilu na dřevo + plast 2608632120, Odsávací adaptér 3602317017, Řezač 2608045017, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- S univerzálním využitím pro řezání dřeva, sádrokartonu, pórobetonu a plastů
- Ideální nářadí i pro řezy se zanořením do materiálu
- Konstantní elektronika s plynulou předvolbou otáček pro konstantní rychlost řezu
- Jmenovitý příkon 1 600 W
- Systém Click & Clean – 3 velké výhody:
Jasný pohled na pracovní plochu: Můžeš pracovat přesněji a rychleji
Zdraví škodlivý prach se odsává okamžitě: Chrání tvé zdraví
Méně prachu: Delší životnost nářadí a příslušenství - Nejlepší výsledky práce s konstantními otáčkami díky elektronické regulaci otáček – i při zatížení
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí nebo pomocí víceúčelového vysavače
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GFZ 16-35 AC Professional: Podrobnější informace
Elektrická ocasová tandemová pila GFZ 16-35 AC Professional je všestranné řešení pro spolehlivý výkon v široké škále aplikací. Její různé pilové listy umožňují všestranné použití a lze je přizpůsobit mnoha materiálům. Konstantní otáčky pily s plynulou předvolbou otáček zajišťují konstantní postup práce i při zatížení. Výměna pilového listu bez použití nářadí navíc usnadňuje manipulaci. Bosch GFZ 16-35 AC Professional má nastavitelnou rukojeť.
Toto elektrické nářadí je určeno k řezání dřeva, sádrokartonu, pórobetonu a plastů. Je kompatibilní se systémem odsávání prachu Bosch Click & Clean.
Objednací číslo Bosch
0601637751
0 601 637 751
0.601.637.751
EAN
3165140092548
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chvostové píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140092548 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 1.600 W |
| Dĺžka čepele: | 350 mm |
| Zdvih: | 50 mm |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 850 – 2.500 min-1 |
| Lišta, dĺžka: | 350 mm |
| Hmotnosť: | 5,2 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
