Bosch Chvostová pila PSA 700 E
Kód: 06033A7020
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 pilový list S 2345 X na dřevo 2608654417, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Řeže každý materiál - ať už na dřevo, kov nebo Bimetall-ové - všechny standardní pilové listy pasují na PSA 700 E
- Vysoký komfort obsluhy pily díky ergonomickému tvaru rukojeti a optimální poloze vypínače
- Výkonný 710wattový motor - silný výkon i pro ty nejnáročnější aplikace při rekonstrukci, přestavbě a zahradničení
- Vždy se správnou úrovní výkonu pro materiál - nejprve jemně pily a potom plnou silou vpřed
- Bosch SDS - pro jednoduchou a rychlou výměnu pilového plátku během několika sekund - bez použití nástrojů
- Robustní provedení - vysoce kvalitní a robustní kryt
- Ergonomická rukojeť pro maximální kontrolu a bezpečnost
- Jemná tlumicí vložka „Softgrip“ pro lepší vedení a ovladatelnost
- Nový kabel s poutkem
- Velká a stabilní kovová základní deska s dynamickým designem
- Bosch SDS systém
- Tlumení rukojeti měkkou vložkou
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Vychutnejte si vynikající ovládání pily Bosch PSA 700 E díky kompaktnímu, ideálnímu poměru velikosti a hmotnosti
S touto chvostovou pilou Bosch PSA 700 jsou rychlé, náročné řezy hotové raz dva. Její kompaktní design, ideální poměr velikosti a hmotnosti a vynikající manévrovatelnost usnadňují ovládání nářadí. Pro dosažení lepších výsledků jednoduše přizpůsobte rychlost materiálu pomocí elektroniky Bosch Electronic. Je vybavena systémem SDS, který umožňuje rychlou a snadnou výměnu pilového listu bez klíče. Bosch PSA 700 je ideální pro přímé a zarovnávací řezy do dřeva, kovu, plastu, gumy a sádrokartonu. Její systém SDS pojme běžné pilové listy pro práce na nejrůznějších materiálech.
Objednávací číslo Bosch
06033A7020
0 603 3A7 020
0.603.3A7.020
EAN
3165140606578
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chvostové píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140606578 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 710 W |
| Hrúbka rezu do dreva: | 150 mm |
| Hrúbka rezu do ocele: | 10 mm |
| Zdvih pílového listu: | 20 mm |
| Hmotnosť: | 3 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
