Bosch Akumulátorová chvostová pila GSA 12V-14, solo
Kód: 060164L902
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, 1x pilový list do ocasky S 522 EF Flexible for Metal (dostupný samostatně jako sada 2 kusů: 2608657721), 1x pilový list do ocasky S 511 DF Flexible for Wood + Metal (dostupný samostatně jako sada 2 kusů: 2608657722), Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- S nejkompaktnějším tvarem ve své třídě pro perfektní manipulaci a všestranné využití při práci se dřevem, kovem a plastem
- Vynikající ergonomie: malý obvod rukojeti a nízká hmotnost (pouze 1,2 kg) pro maximální komfort při práci
- Praktický indikátor stavu nabití akumulátoru vám kdykoli poskytne informaci o rezervě energie, která je ještě k dispozici
- Bosch SDS-System pro rychlou a pohodlnou výměnu pilového listu
- Jedinečná, lithium-iontová technologie Bosch Premium pro delší životnost a nepřekonatelný výkon akumulátoru
- Elektronická ochrana článků (Bosch Electronic Cell Protection – ECP): chrání akumulátor před přetížením, přehřátím a nadměrným vybitím
- Praktický indikátor přetížení poskytuje informaci o možném přetížení nářadí, což zajišťuje jeho delší životnost
- Integrované osvětlení LED pro osvětlení pracovní oblasti i na tmavých místech
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Elektronika
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSA 12V-14 Professional: Podrobnější informace
Akumulátorová ocaska GSA 12V-14 Professional je nejkompaktnější ocaska v 12voltové řadě od firmy Bosch. Její tenký design a beznástrojový systém Bosch SDS pro rychlou a snadnou výměnu pilového listu zajišťují dokonalé ovládání a plynulý chod. Malý obvod rukojeti pily navíc nabízí výbornou ergonomii. Pohodlnou manipulaci ještě zvyšuje lehký kryt. Tato ocaska je vhodná pro řezání dřeva, kovu a plastů, stejně jako dřevěných kompozitů a izolačních materiálů. Je kompatibilní se všemi 12voltovými bateriemi a nabíječkami Bosch Professional (Professional 12V System). Bosch GSA 12V-14 Professional disponuje LED světlem.
Objednávací číslo Bosch
060164L902
0 601 64L 902
0.601.64L.902
EAN
3165140603836
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chvostové píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140603836 |
| Balení: | karton |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 65 mm |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 0 - 3.000 min-1 |
| Výška zdvihu: | 14,5 mm |
| Hmotnosť: | 1,2 kg |
| Upínanie nástrojov: | SDS |
| Max. hĺbka rezu do ocele (nelegovanej): | 8 mm |
| Max. hĺbka rezu do kovových profilov a rúr: | 50 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
