Bosch Chvostová pila GSA 1300 PCE
Kód: 060164E200
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1x pilový list do ocasky S 2345 X Progressor for Wood (dostupný samostatně jako sada 2 kusů: 2608654403), 1x pilový list do ocasky S 123 XF Progressor for Metal (dostupný samostatně jako sada 2 kusů: 2608654416), Balení kufr na přenášení
Uživatelské výhody nářadí
- Pro neúnavnou práci: rukojeť s tlumením vibrací a vyvážení hmotnosti
- Výkonný motor s příkonem 1 300 W s konstantní elektronikou pro nejnáročnější podmínky
- Kyvný zdvih pilového listu pro rychlý postup při řezání
- Systém výměny pilových listů SDS pro rychlou a pohodlnou výměnu listů jednou rukou
- Konstantní LED světlo pro osvětlení tmavých pracovních oblastí
- Beznástrojově přestavitelný doraz pily
- Kovový hák pro zavěšení nářadí při přerušení práce
- Pogumovaný kryt převodovky pro bezpečné a příjemné držení
- Kyvný zdvih
- Konstantní elektronika
- Elektronika
- Systém Bosch SDS
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSA 1300 PCE Professional: Podrobnější informace
Nízkovibrační ocaska Bosch GSA 1300 PCE Professional nabízí extrémně vysoký výkon s minimálními vibracemi. Její antivibrační rukojeť a vyvážené rozložení hmotnosti zajišťují práci bez únavy. Výkonný 1 300 W motor a konstantní rychlost poskytují vysoký výkon pro bezproblémový postup práce. Pila má konstantní kyvný zdvih, který zajišťuje rychlý postup řezání. GSA 1300 PCE Professional je vhodná pro řezání dřeva, kovu a plastů, stejně jako dřevěných kompozitních materiálů a izolačních materiálů. GSA 1300 PCE Professional má také závěsný hák, předvolbu rychlosti a regulaci vibrací a umožňuje beznástrojovou výměnu pilového listu Bosch SDS.
Objednávací číslo Bosch
060164E200
0 601 64E 200
0.601.64E.200
EAN
3165140578288
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chvostové píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140578288 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 220 mm |
| Menovitý príkon: | 1.300 W |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 0 – 2.900 min-1 |
| Výška zdvihu: | 28 mm |
| Hmotnosť: | 4,1 kg |
| Upínanie nástrojov: | SDS |
| Max. hĺbka rezu do ocele (nelegovanej): | 20 mm |
| Max. hĺbka rezu do kovových profilov a rúr: | 175 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
