Bosch Akumulátorová pila ocaska Bosch GSA 18 V-LI C, L-Boxx, solo
Kód: 06016A5001
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, 1x pilový list do ocasky S 922 AF Flexible for Metal (dostupný samostatně jako sada 2 kusů: 2608656036), 1x pilový list do ocasky S 922 EF Flexible for Metal (dostupný samostatně jako sada 2 kusů: 2608656038), 1x pilový list do ocasky S 922 HF Flexible for Wood + Metal (dostupný samostatně jako sada 2 kusů: 2608656039), Vložka do L-BOXX, Balení L-Boxx 136
Uživatelské výhody nářadí
- Kompaktní konstrukce pro mnohostranné použití – i jednou rukou – a práci nad hlavou
- Nejnižší hodnoty vibrací pro příjemnou práci
- Rychlý postup při řezání a dlouhá doba chodu díky silnému motoru a akumulátoru s dlouhou výdrží
- Perfektní vyvážení a nízká hmotnost pro práci na nepřístupných místech
- Variabilní rychlost pro řezání nejrůznějších materiálů
- LED osvětlení pro optimální výhled na pracoviště při řezání
- SDS pro snadnou výměnu pilových listů
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Opracování dřeva: Profesionální elektrické nářadí Bosch pro opracování dřeva
- Elektronika
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSA 18V-LI C Professional: Podrobnější informace
Mimořádně kompaktní akumulátorová ocaska Bosch GSA 18 V-LI C Professional má extrémně nízké vibrace pro pohodlnou práci. Tato 18voltová ocaska s výkonným motorem umožňuje rychlý postup práce. Beznástrojový systém Bosch SDS zajišťuje rychlou a snadnou výměnu pilového listu. GSA 18 V-LI C Professional je ideální pro řezání dřeva, kovu a plastů, jakož i dřevěných kompozitních materiálů a izolačních materiálů. Nářadí je kompatibilní se všemi 18V bateriemi a nabíječkami Bosch Professional (Professional 18V System) a s AMPShare, aliancí pro baterie více značek. GSA 18 V-LI C Professional má také LED světlo a variabilní rychlost.
Objednací číslo Bosch
06016A5001
0 601 6A5 001
0.601.6A5.001
EAN
3165140830256
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chvostové píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140830256 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 200 mm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 0 - 3.050 min-1 |
| Výška zdvihu: | 21 mm |
| Hmotnosť: | 2,3 kg |
| Upínanie nástrojov: | SDS |
| Max. hĺbka rezu do ocele (nelegovanej): | 16 mm |
| Max. hĺbka rezu do kovových profilov a rúr: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
