Bosch Akumulátorová pila ocaska GSA 185-LI, kufr, 1x aku
Kód: 06016C0021
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 Li-Ion akumulátor 5,0 Ah, Rychlonabíječka, 1x pilový list do ocasky S 123 XF Progressor for Metal (dostupný samostatně jako sada 2 kusů: 2608654416), 1x pilový list do ocasky S 2345 X Progressor for Wood (dostupný samostatně jako sada 2 kusů: 2608654417), Balení kufr na přenášení
Uživatelské výhody nářadí
- Bezuhlíková technologie zaručuje mimořádný akumulátorový řezný výkon odpovídající elektrickému nářadí třídy 1 100 W
- Beznástrojová funkce umožňuje snadné vložení nebo vyjmutí pilového listu jednou rukou
- Menší námaha při práci v jakékoli poloze díky vynikajícímu poměru výkonu k hmotnosti
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSA 185-LI Professional: Podrobnější informace
Díky technologii bezuhlíkového motoru Bosch nabízí GSA 185-LI akumulátorový řezný výkon překonávající očekávání – odpovídá výkonu elektrické ocasky třídy 1 100 W. GSA 185-LI má vynikající poměr výkonu k hmotnosti, díky čemuž se s ní pracuje snadněji a méně vyčerpávajícím způsobem v jakékoli poloze. Beznástrojová funkce navíc umožňuje snadné vložení nebo vyjmutí pilového listu jednou rukou. GSA 185-LI je ideální pro bourací práce s rozmanitými materiály, jako např. kov, plast a izolační materiály. Je kompatibilní s profesionálním 18 V systémem Bosch. GSA 185-LI je výborně přizpůsobena pro řezání v blízkosti stěn v kolmé vertikální poloze. Její ergonomická konstrukce disponuje zaoblenou horní částí rukojeti, která komfortně podporuje rozmanité uchopení. Rychlost lze snadno a variabilně přizpůsobit tlačítkem spouště. Ocaska se dodává s připojitelným hákem pro stabilní zavěšení nářadí.
Objednávací číslo Bosch
06016C0021
0 601 6C0 021
0.601.6C0.021
EAN
4059952641201
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chvostové píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952641201 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 230 mm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 0 - 2.900 min-1 |
| Výška zdvihu: | 28 mm |
| Hmotnosť: | 3,2 kg |
| Upínanie nástrojov: | SDS |
| Max. hĺbka rezu do ocele (nelegovanej): | 20 mm |
| Max. hĺbka rezu do kovových profilov a rúr: | 150 mm |
| Dĺžka: | 450 mm |
| Šírka: | 96 mm |
| Výška: | 170 mm |
Základné náradie pre elektrikárov a HVAC Bosch
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
