Bosch Chvostová pila PSA 900 E
Kód: 06033A6000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 pilový list na dřevo S 2345 X - možnost dokoupení v soupravě s 2 kusy 2608654403 nebo 5 kusy 2608654404, 1 pilový list na dřevo a kov S 3456 XF - možnost dokoupení v soupravě s 2 kusy 2608654405 nebo 5 kusy 2608654406, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Optimální poměr velikost/hmotnost, ergonomická rukojeť Softgrip a elektronika Bosch pro intuitivní a jednoduchou kontrolu pilových řezů
- Velký výkon a síla 900 W motoru pro provádění i náročných a hlubokých řezů v různých materiálech
- Pilové listy se vyměňují jednoduše, bezpečně a beznástrojově pomocí systému Bosch SDS za extrémně krátký čas
- Ochrana proti sklouznutí vpředu pro zvýšení spolehlivosti, odolnosti a bezpečnosti
- Pila disponující elektronikou se jednoduše spouští a počet kmitů je ovládán tlačítkovým spínačem
- Kompatibilní všechny kvalitní pilové listy Bosch pro ocasy pily, jejichž předností je především kvalita
- Kabel je veden pomocí nového závěsného zařízení, aby bylo možné nářadí prakticky uložit
- Regulační elektronické funkce
- Bosch SDS systém
- Tlumení rukojeti měkkou vložkou
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Výkonná a univerzální Bosch PSA 900 E – dosažení rychlých, hrubých řezů v různě tvrdých materiálech
Řezání se silou a univerzálností pro rychlé, hrubé řezy v různě náročných aplikacích. Bosch PSA 900 E se silným, 900 W motorem, řeže náročné materiály s tloušťkou až 200 mm. Zažijte lepší výsledky s elektronikou Bosch Electronic – jednoduše stiskněte přepínač pro dosažení požadované rychlosti v každé aplikaci a materiálu. Při spárování s flexibilními pilovými listy Bosch umožňuje toto nářadí realizovat zarovnávací řezy podél stěny. Řeže dřevěné materiály a větve, jakož i kov, gumu, plasty a sádrokarton. Systém Bosch SDS umožňuje rychlou a bezklíčovou výměnu pilového listu pro efektivní práci v každém projektu.
Objednávací číslo Bosch
06033A6000
0 603 3A6 000
0.603.3A6.000
EAN
3165140606493
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chvostové píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140606493 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 900 W |
| Výkon: | 540 W |
| Hrúbka rezu do dreva: | 200 mm |
| Hrúbka rezu do ocele: | 20 mm |
| Zdvih pílového listu: | 28 mm |
| Hmotnosť: | 3,7 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
