Bosch Akumulátorová pila ocaska GSA 18 V-LI, solo
Kód: 060164J000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, 1x pilový list do přímočaré pily S 123 XF Progressor for Metal (dostupný samostatně jako sada 2 kusů: 2608654416), 1x pilový list do přímočaré pily S 2345 X Progressor for Wood (dostupný samostatně jako sada 2 kusů: 2608654403), Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Jen na jedno nabití akumulátoru nařeže více než 100 smrkových hranolů (100 x 100 mm)
- Elektronická ochrana motoru (Electronic Motor Protection – EMP): chrání motor před přetížením a zaručuje jeho dlouhou životnost
- Snadná manipulace: jednoduchá a rychlá výměna pilových listů díky mechanismu SDS
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Profesionální elektrické nářadí Bosch pro opracování dřeva
- Regulace frekvence zdvihů
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSA 18 V-LI Professional: Podrobnější informace
Akumulátorová přímočará pila Bosch GSA 18 V-LI Professional nabízí silný řezný výkon a dlouhou dobu chodu. Její 18voltová baterie umožňuje na jedno nabití více než 100 řezů do smrkových trámů až do 100 x 100 mm, což zajišťuje rychlý postup práce. Tato přímočará pila vybavená elektronickou ochranou motoru kombinuje vysoký výkon s dlouhou životností. Beznástrojový systém Bosch SDS zajišťuje rychlou a snadnou výměnu pilového listu. GSA 18 V-LI Professional je vhodná pro řezání dřeva, kovu a plastů, stejně jako dřevěných kompozitních materiálů a izolačních materiálů. Nářadí je kompatibilní se všemi 18V akumulátory a nabíječkami Bosch Professional (Professional 18V System) a aliancí akumulátorů AMPShare pro více značek.
Objednávací číslo Bosch
060164J000
0 601 64J 000
0.601.64J.000
EAN
3165140508940
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chvostové píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140508940 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 250 mm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Počet zdvihov vo voľnobehu - 1. stupeň: | 0 - 2.400 min-1 |
| Počet zdvihov vo voľnobehu - 2. stupeň: | 0 - 2.700 min-1 |
| Výška zdvihu: | 28 mm |
| Hmotnosť: | 3,2 kg |
| Upínanie nástrojov: | SDS |
| Max. hĺbka rezu do ocele (nelegovanej): | 20 mm |
| Max. hĺbka rezu do kovových profilov a rúr: | 130 mm |
Akumulátorová chvostová píla Bosch GSA 18 V-LI Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
