Bosch Akumulátorová pila ocaska GSA 18V-32, solo
Kód: 06016A8108
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, 1x pilový list do chvostové pily S 1110 VF Heavy for Wood + Metal (dostupný samostatně jako sada 5 kusů: 2608657610), Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Jedinečný ergonomický tvar rukojeti a extra dlouhý spínač umožňují lepší manipulaci při náročné práci nad hlavou nebo v úzkých prostorech
- Motor EC v kombinaci s technologií lithium-iontových baterií Bosch 18 V poskytuje výkon srovnatelný s elektrickým nářadím a svobodu akumulátorového napájení
- Jedinečný systém SDS umožňuje jednoduchou a bezpečnou výměnu pilových listů dokonce i v rukavicích
- SDS umožňuje snadnou, bezpečnou výměnu čepele i v ochranných rukavicích
- Variabilní rychlost pro řezání nejrůznějších materiálů
- Nastavitelná základní deska pro plné využití pilového listu
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezkartáčovému motoru
- Pohodlná práce díky nízkým vibracím po přidání gumového úchytu/pěnové výplně na rukojetích
- Funkce předkmitu: Rychlé řezání a ideální vyhazování třísek
- Snadné a přesné ovládání otáček díky nastavitelným otáčkám
- Nejlepší výsledky práce díky předvolbě otáček pro použití vyžadující rychlost v závislosti na materiálu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSA 18V-32 Professional: Podrobnější informace
Maximální výkon v kombinaci s ovládáním bez námahy: Akumulátorová přímočará pila GSA 18V-32 Professional nabízí ideální kombinaci působivého výkonu a příjemné manipulace. Její unikátní, ergonomicky tvarovaná rukojeť a extra dlouhý spínač zajišťují větší kontrolu při provádění náročných prací nad hlavou nebo ve stísněných prostorech. Tato přímočará pila, vybavená bezkartáčovým motorem, poskytuje výkon elektrického nářadí napájeného kabelem, ale bez kabelu. Pracuje také s extrémně nízkými vibracemi, a proto zajišťuje práci bez únavy. GSA 18V-32 Professional je ideální pro řezání dřeva, kovu a plastů, jakož i dřevěných kompozitů a izolačních materiálů. Nářadí je kompatibilní se všemi 18V bateriemi a nabíječkami Bosch Professional (Professional 18V System). Také je kompatibilní s AMPShare, aliancí pro baterie více značek. GSA 18V-32 Professional nabízí také dvojité LED světlo, konstantní rychlost, kyvadlový zdvih, předvolbu rychlosti, beznástrojovou výměnu pilového kotouče SDS, závěsný hák, regulaci otáček a vibrací.
Objednávací číslo Bosch
06016A8108
0 601 6A8 108
0.601.6A8.108
EAN
3165140951777
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chvostové píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140951777 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 230 mm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 0 - 2.500 min-1 |
| Výška zdvihu: | 32 mm |
| Hmotnosť: | 3,9 kg |
| Upínanie nástrojov: | SDS |
| Max. hĺbka rezu do ocele (nelegovanej): | 20 mm |
| Max. hĺbka rezu do kovových profilov a rúr: | 175 mm |
Akumulátorová píla chvostovka Bosch GSA 16-32 / 18V-32 Professional
Renovuj s Bosch Professional: Výmena okien
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
