Bosch Akumulátorová chvostová pila AdvancedRecip 18, solo
Kód: 06033B2402
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, 1 pilový list S 3456 XF 2609256714, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Ergonomický tvar umožňuje různé polohy úchopu
- Vyvážená konstrukce snižuje vibrace a umožňuje snadnou manipulaci
- Ideální volba pro řezání větví a palivového dřeva nebo pro hladké řezy podél stěny
- Hluboké řezy do dřeva, oceli, plastů, dřevotřísky, gumy nebo sádrokartonu
- Systém SDS umožňuje rychlou a snadnou výměnu pilového listu
- Power for ALL: jeden akumulátor a jedna nabíječka pro celý systém nářadí Home & Garden
- Lithium-iontová technologie
- Systém Bosch SDS
- Bosch Low Vibration
- Regulační elektronika Bosch
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
- Elektronická ochrana článků Bosch (Electronic Cell Protection, ECP)
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Mobilita s Bosch AdvancedRecip 18 pro řezání kdekoli, kdykoli s nenáročným ovládáním a nízkými vibracemi
Bosch AdvancedRecip 18 je správná volba pro rychlé a hrubé řezy, s jednoduchým ovládáním a minimálními vibracemi. Její průmyslový design má ergonomický tvar pro kontrolu bez námahy. Dodatečné vyvážení je dosaženo zabudovaným protizávažím, které umožňuje vynikající ovládání. Tato přímočará pila je navržena pro řezání dřeva, včetně palivového dřeva, oceli a ostatních kovů, plastů, dřevotřísky, gumy a sádrokartonu. Systém SDS šetří čas, umožňuje snadnou výměnu listů a šikovná indikace stavu nabití ukáže, kdy se vybije akumulátor. Toto nářadí patří do aliance POWER FOR ALL ALLIANCE. Jeden akumulátor lze používat s množstvím nářadí různých značek.
Objednávací číslo Bosch
06033B2402
0 603 3B2 402
0.603.3B2.402
EAN
4059952570143
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chvostové píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952570143 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 0 – 3.100 min-1 |
| Základná doska: | Oceľ |
| Hmotnosť: | 2,3 kg |
| Hĺbka rezu do dreva: | 100 mm |
| Hĺbka rezu do ocele: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
