Bosch Akumulátorová pila ocaska GSA 18V-24 Professional, solo
Kód: 06016A5100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, 1× pilový list do ocasky S 922 EF, Flexible for Metal (dostupný samostatně jako sada 2 kusů: 2608656038), 1× pilový list do ocasky S 2345 X, Progressor for Wood (dostupný samostatně jako sada 2 kusů: 2608654403), Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Usnadňuje řezání ve stísněných prostorech díky kompaktní, ergonomické konstrukci
- Umožňuje výkonné řezání díky vynikajícímu poměru výkonu k hmotnosti
- Komfortní řezání díky mechanismu protizávaží, které minimalizuje vibrace
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSA 18V-24 Professional: Podrobnější informace
Odřezávání materiálů ve stísněných prostorech nebo podél stěn může být komplikované a náročné. Akumulátorová ocaska Bosch GSA 18V-24 Professional usnadňuje takové složité řezání díky kompaktní a ergonomické konstrukci. Tato všestranná pila je ideální pro manipulaci ve stísněných prostorech, je vybavena otočnou základnou pro řezání trubek a světlo LED účinně osvětluje linii řezu na tmavých místech. A s vynikajícím poměrem výkonu k hmotnosti umožňuje výkonnější řezání. Toto nářadí Bosch navíc řeže rychle a bez zaseknutí díky optimalizované rychlosti a délce kmitů. Bosch GSA 18V-24 Professional se komfortně používá a díky inovativnímu mechanismu protizávaží snižuje únavu a minimalizuje vibrace.
Akumulátorová ocaska Bosch GSA 18V-24 Professional je preferovaná volba pro instalatéry systémů HVAC, vodoinstalatéry, elektrikáře, stavbaře při zhotovování základů a ostatních stavebních konstrukcí, montéry nábytku a truhláře. Je ideálním nářadím pro snadné řezání, a to i ve stísněných prostorech. Bosch GSA 18V-24 Professional disponuje výkonným bezkartáčovým motorem, nastavením variabilních rychlostí, beznástrojovým držákem pilového listu SDS, otočnou patkou a LED světlem.
Objednací číslo Bosch
06016A5100
0 601 6A5 100
0.601.6A5.100
EAN
4053423320268
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chvostové píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423320268 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 230 mm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 0 - 3.100 min-1 |
| Výška zdvihu: | 24 mm |
| Hmotnosť: | 1,7 kg |
| Upínanie nástrojov: | SDS |
| Max. hĺbka rezu do ocele (nelegovanej): | 20 mm |
| Max. hĺbka rezu do kovových profilov a rúr: | 150 mm |
| Dĺžka: | 338 mm |
| Šírka: | 79 mm |
| Výška: | 150 mm |
Bosch GSA 18V-24 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
