Bosch Bruska na beton GBR 15 CAG
Kód: 0601776001
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
3x sada náhradních kartáčů 2608620692, Diamantový miskový kotouč, Klíč pro upínání pomocí dvou čelních otvorů - zahnutý (kolíkový klíč) 3607950017, Vložka do L-BOXX pro nářadí, Balení L-BOXX 238
Uživatelské výhody nářadí
- Výkonný 1 500 W motor pro rychlý postup prací i při zatížení
- Broušení až k okrajům: pohyblivá krycí deska umožňuje broušení přímo až k hraně podlah, stěn a stropů
- Odsávání prachu Click & Clean pro téměř bezprašnou práci, dodatečně s uchycením Click-Ring pro všechny přípojky nových vysavačů Bosch třídy M
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Nejlepší výsledky práce s konstantními otáčkami díky elektronické regulaci otáček – i při zatížení
- Nízká hmotnost pouze 2,6 kg a ergonomická úchopová plocha pro komfortní práci
- Speciální těsnicí systém chrání převodovku a motor před abrazivním betonových prachem a zajišťuje tak dlouhou životnost
- Dobrá ovladatelnost díky štíhlému krytu s povrchem Softgrip
- Velký knoflík aretace vřetena pro snadnou a rychlou výměnu diamantového hrncového kotouče
- Pozvolný rozběh
- Ochrana proti opětovnému spuštění
- Omezení rozběhového proudu
- Konstantní elektronika
- Ochrana proti přetížení
- Broušení blízko u okraje
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GBR 15 CAG Professional: Podrobnější informace
Elektrická GBR 15 CAG Professional je výkonná bruska Bosch na beton pro broušení v blízkosti okrajů. Výkonný 1 500 W motor zajišťuje vysoký postup práce i při zatížení. Ergonomicky navržený povrch rukojeti a nízká hmotnost nástroje zajišťují pohodlnou manipulaci. Tato bruska na beton má také pohyblivou krycí desku pro ochranu proti prachu při broušení v blízkosti okrajů. Toto elektrické nářadí je určeno k broušení betonu. Je kompatibilní se systémem odsávání prachu Bosch Click & Clean. GBR 15 CAG Professional pracuje při 9 000 otáčkách za minutu a má funkce jako konstantní rychlost, ochrana proti opětovnému spuštění a měkký start.
Objednací číslo Bosch
0601776001
0 601 776 001
0.601.776.001
EAN
3165140743389
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brúsky na betón |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140743389 |
| Balení: | L-BOXX |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Menovitý príkon: | 1.500 W |
| Výkon: | 820 W |
| Menovité otáčky: | 9.300 min-1 |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Hlavná rukoväť: | Oblúk (otočný) |
| Hmotnosť: | 2,6 kg |
Brúska na betón Bosch GRB 15 CA a GBR 15 CAG Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
