Bosch Akumulátorová vibrační bruska GSS 12V-13, solo
Kód: 06019L0000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Dlouhá základní deska 2608601447 s brusnou deskou 2608601444 pro brusné listy 80 x 133 mm, 1x brusný list, Sáček na prach 2608000715, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Maximální ovládání díky vynikající ergonomii a excelentnímu vyvážení nářadí
- Štíhlá konstrukce třídy 12V zaručující maximální kompaktnost
- Intuitivní ovládání díky třem vyměnitelným brusným deskám
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Systém vyměnitelné brusné desky
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
- Suchý zip
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Bosch GSS 12V-13 Professional: Podrobnější informace
Bosch GSS 12V-13 Professional je ideálním společníkem pro uživatele, kteří jsou stále na cestách. Nabízí vynikající vyvážení nářadí s těžištěm blízko obrobku a výbornou ergonomii opěrky ruky a rukojeti. Její tenký 12V design zajišťuje požadovanou kompaktnost pro všechna těžko dostupná místa. Díky intuitivnímu konceptu ovládání a systému s vyměnitelnými brusnými deskami se snadno používá. GSS 12V-13 Professional je ideální pro jednoduché broušení a mezibroušení, odstraňování laku a jemné broušení. Je vhodná na dřevo, dýhu, laky, plniva, minerály a akryl. Je kompatibilní se systémem Bosch Click & Clean a Professional 12V systémem. S předvolbou rychlosti, displejem stavu baterie, sáčkem na prach a vyměnitelnými brusnými deskami ve třech různých velikostech se systémem suchého zipu pro připevnění brusného listu.
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
06019L0000
0 601 9L0 000
0.601.9L0.000
EAN
4059952606347
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vibračné brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952606347 |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 6.000 - 10.000 min-1 |
| Voľnobežné kmity: | 12.000 - 20.000 min-1 |
| Priemer oscilačného pohybu: | 1,6 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 0,8 kg |
| Dĺžka: | 196 mm |
| Šírka: | 131 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Brúsny list na strmeňové upínanie - krátka doska: | 115 x 140 mm |
| Brúsny list na velkronové upínanie - krátka doska: | 115 x 107 mm |
| Brúsny list na velkronové upínanie - dlhá doska: | 80 x 133 mm |
| Brúsny list na velkronové upínanie - delta doska: | 100 x 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
