Bosch Přímá bruska GGS 30 S Professional
Kód: 06012B5120
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Upínací kleština 6 mm 2608570084, 1× klíč 1619P21169, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoká účinnost díky výkonnému motoru kategorie 750 W
- Přesná práce díky funkci nastavení otáček a konstantní rychlosti
- Snadná a komfortní výměna příslušenství díky praktické funkci aretace vřetena
- Vyšší míra ochrany uživatele s funkcí KickBack Control, plynulým spuštěním a ochranou proti opětovnému spuštění
- Ergonomická konstrukce a kompaktní, komfortní velikost rukojeti
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GGS 30 S Professional: Podrobnější informace
Bosch GGS 30 S Professional je výkonná přímá bruska navržená pro optimální komfort a bezpečnost. Toto vysokovýkonné nářadí Bosch je vybaveno silným motorem třídy 750 W se špičkovou účinností. Přesná práce je snadná díky nastavení rychlosti podle brusného příslušenství a materiálů. Navíc díky komfortní funkci aretace vřetena stačí k výměně příslušenství pouze jeden klíč. Krátký dřík nářadí umožňuje upevnit jej do stroje CNC a použít jako frézovací nářadí.
Bosch GGS 30 S Professional poskytuje až 33 000 otáček za minutu pro náročné brusné práce. Je to preferované nářadí pro leštění kovů, odjehlování a odstraňování materiálu. Také nabízí ergonomickou rukojeť s velkým, pohodlným úchopem, technologii KickBack Control, plynulé spuštění a ochranu proti opětovnému spuštění.
Objednávací číslo Bosch
06012B5120
0 601 2B5 120
0.601.2B5.120
EAN
4053423301212
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Priame brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423301212 |
| Balení: | karton |
| Předvolba otáček: | ano |
| Menovitý príkon: | 750 W |
| Voľnobežné otáčky: | 7.000 – 33.000 min-1 |
| Ø krčka vretena: | 43 mm |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Max. Ø brúsneho nástroja: | 25 mm |
| Výkon: | 400 W |
| Max. Ø upínacej klieštiny: | 6 mm, 1/4'', 3 mm, 8 mm |
| Kľúčové plochy upínacej matice: | 17 mm |
| Kľúčové plochy vybrusovacieho vretena: | 17 mm |
| Max. Ø leštiaceho nástroja: | 45 mm |
| Spínač(e): | Aretovateľný spínač |
| Ø dodanej upínacej klieštiny: | 6 mm |
Bosch GGS 30 S Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
