Bosch Přímá bruska GGS 8 SH
Kód: 0601214300
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Šestihranný klíč - velikost 6 1907950007, Upínací příruba - průměr 65 mm 1605703065, Přidržovací kolík 1603101017, Ochranný kryt 3605510014, Okrouhlá matice 3603345014, Rychloupínací matice SDS na kuželové kotouče 3603301011, Kolíkový klíč 1607950061, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Výkonný 1 200 W motor pro rychlý úběr materiálu
- S rychloupínací maticí SDS pro rychlou výměnu brusných kotoučů bez nástrojů
- Ochrana proti opětovnému spuštění zabraňuje samovolnému spuštění při výpadku proudu
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Zabraňuje samovolnému restartu nářadí po výpadku elektrického napájení. Pouze díky nové, vědomé aktivaci bude toto nářadí připraveno k použití
- Přímé chlazení: Vysoká kapacita chrání před přetížením a zaručuje dlouhou životnost
- Funkce plynulého spouštění – při startu se dočasně sníží zatížení a kroutící moment motoru
- Zajištění vypínače proti neúmyslnému spuštění
- Bezpečnostní vypínač Tricontrol
- Samočinně odpojitelné uhlíky pro vysokou ochranu motoru
- Pohodlná manipulace i pro leváky
- Systém Bosch SDS
- Přímé chlazení
- Plynulý rozběh
- Ochrana proti opětovnému spuštění
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GGS 8 SH Professional: Podrobnější informace
Elektrická přímá bruska Bosch GGS 8 SH Professional s rychloupínací maticí je výkonný nástroj ve své třídě. Jeho výkonný 1 200 W motor zajišťuje rychlý postup práce a efektivní odebírání materiálu. Rychloupínací matice SDS brusky umožňuje rychlou výměnu příslušenství bez použití nástrojů. Navíc ochrana proti opětovnému spuštění zvyšuje ochranu uživatele během provozu. Toto elektrické nářadí je určeno pro broušení kovů. GGS 8 SH Professional nabízí také funkce jako přímé chlazení motoru.
Objednací číslo Bosch
0601214300
0 601 214 300
0.601.214.300
EAN
3165140842914
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Priame brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140842914 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 1.200 W |
| Výkon: | 700 W |
| Menovité otáčky: | 7.640 min-1 |
| Závit brúsneho vretena: | M14 |
| Max. dĺžka vretena: | 31 mm |
| Upínanie nástroja: | 20 mm |
| Max. hrúbka brúsneho kotúča: | 32 mm |
| Max. priemer brúsneho nástroja: | 125 mm |
| Max. priemer miskovitej kefy: | 100 mm |
| Hmotnosť: | 4,4 kg |
| Spínač: | Tricontrol |
| Vkladacie nástroje: | Kónické kotúče s pojivom zo syntetickej živice pre rýchlosť min. 45 m/s, do priemeru 125 mm x 32/26 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
