Bosch Přímá bruska GGS 8 CE
Kód: 0601222100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Upínací kleština se zajišťovací maticí, Klíč 13 mm, Klíč 19 mm, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Nejlepší výsledky práce s konstantními otáčkami díky elektronické regulaci otáček – i při zatížení
- Nejlepší výsledky práce s přednastavenými otáčkami pro použití vyžadující rychlost v závislosti na materiálu
- Výkonný motor s příkonem 750 W a s plynulým rozběhem pro rychlý postup v práci
- Praktická konstrukce a vysoký krouticí moment – ideální pro broušení ploch s lamelovými kotouči, kartáči a jiným příslušenstvím
- KickBack Control: rozpozná zaseknutí kotouče a okamžitě vypne motor – zajišťuje vysokou ochranu uživatele
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Přímé chlazení Vysoká kapacita chrání před přetížením a zaručuje dlouhou životnost
- Konstantní elektronika
- Motor Champion
- Přímé chlazení
- Vypínání při zpětném rázu
- Plynulý rozběh
- Ochrana proti přetížení
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GGS 8 CE Professional: Podrobnější informace
Elektrická GGS 8 CE Professional od Bosch z třídy přímých brusek umožňuje jedinečně výkonné broušení ploch. Její 750wattový motor s pozvolným rozběhem zajišťuje rychlý postup práce. Díky vysokému krouticímu momentu a praktickému designu je bruska ideální pro povrchové použití s lamelovými brusnými kotouči, kartáči a dalším příslušenstvím. KickBack Control zajišťuje zvýšenou ochranu uživatele. Toto elektrické nářadí je určeno pro broušení kovů. GGS 8 CE Professional nabízí také funkce jako konstantní rychlost, přímé chlazení motoru, ochrana proti přetížení a předvolba rychlosti.
Objednávací číslo Bosch
0601222100
0 601 222 100
0.601.222.100
EAN
3165140584852
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Priame brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140584852 |
| Balení: | karton |
| Předvolba otáček: | ano |
| Menovitý príkon: | 750 W |
| Výkon: | 420 W |
| Menovité otáčky: | 2.500 - 8.000 min-1 |
| Max. priemer upínacej klieštiny: | 8 mm |
| Plocha na kľúč na - Upínacia matica: | 19 mm |
| Plocha na kľúč na - Brúsne vreteno: | 19 mm |
| Priemer krčka vretena: | 43 mm |
| Max. priemer brúsneho nástroja: | 50 mm |
| Max. priemer leštiaceho nástroja: | 80 mm |
| Hmotnosť: | 1,7 kg |
| Spínač: | Aretovateľný spínač |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
