Bosch Akumulátorová excentrická bruska GEX 185-LI, L-Boxx, solo
Kód: 06013A5000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Brusný talíř 125 mm, Sáček na prach 2608000715, Vložka L-BOXX na nářadí, Balení L-BOXX 238
Uživatelské výhody nářadí
- Všestranná, uživatelsky komfortní excentrická bruska pro vynikající povrchovou úpravu
- Ideálně umístěný akumulátor třídy 18 V pro výborně vyvážené broušení bez namáhání ramene
- Účinný bezuhlíkový motor se stálou rychlostí úběru: max. doba provozu s akumulátorem GBA 4 Ah je 40 minut
- Ergonomická konstrukce s nízkými vibracemi do 2,2 m/s2 pro komfortní broušení
- Ideální nářadí pro broušení dřeva, dřevěných materiálů nebo omítky a odstraňování barvy
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezuhlíkovému motoru
- Ergonomická manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
- Pohodlná práce díky nízkým vibracím po přidání gumového úchytu/pěnové výplně na rukojetích
- Nejlepší výsledky práce s konstantními otáčkami díky elektronické regulaci otáček – i při zatížení
- Velcro upínání
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GEX 185-LI Professional: Podrobnější informace
Bosch Professional GEX 185-LI je vynikající nářadí pro výborně vyvážené, stabilní broušení a menší namáhání ramene. Vysoce účinný bezuhlíkový motor poskytuje dobu provozu až 40 minut a stálý úběr materiálu téměř odpovídající elektrické brusce. Je kompatibilní se všemi akumulátory Bosch třídy 18 V. Díky kompaktním rozměrům, nízké hmotnosti, ergonomické konstrukci a nízkým vibracím se tato všestranná bruska používá snadno a komfortně jednou rukou. Bosch 185-LI je ideální pro broušení dřeva a dřevěných materiálů, odstraňování starých nátěrů a tmelů a broušení nových tmelů a omítek. Umožňuje dosáhnout vynikající hladké povrchové úpravy bez skvrn nebo škrábanců.
Objednávací číslo Bosch
06013A5000
0 601 3A5 000
0.601.3A5.000
EAN
4053423329568
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Excentrické brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423329568 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Průměr brusného listu: | 125 mm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 6.000 - 10.000 min-1 |
| Voľnobežné kmity: | 12.000 - 20.000 min-1 |
| Upínanie: | Velkronové upínanie = suchý zips |
| Priemer oscilačného pohybu: | 2,5 mm |
| Priemer brúsneho taniera: | 125 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 0,93 kg |
| Dĺžka: | 123 mm |
| Šírka: | 153 mm |
| Výška: | 134 mm |
Profesionálna oscilačná brúska GEX 185-LI
Školenia s Bosch Professional: brúska GEX 185-LI
Školenia s Bosch Professional: Kuchynská pracovná doska
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
