Bosch Akumulátorová excentrická bruska GEX 18V-125, kartón, solo
Kód: 0601372201
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Brusný talíř 125 mm 2608000714, 1× brusný list, Sáček na prach 2608000715, Balení karton
Použivatelské výhody nářadí
- Vynikající těžiště umístěné blízko obrobku a špičková ergonomie opěrky dlaně zaručují optimální vyvážení nářadí
- Bezuhlíkový motor a profesionální 18V systém Bosch zaručují rychlý postup práce a vysokou odolnost nářadí
- Snadné a intuitivní ovládání
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
- Předvolba frekvence kmitů
- Velcro upínání
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GEX 18V-125 Professional: Podrobnější informace
Excentrická bruska Bosch GEX 18V-125 Professional poskytuje uživatelům optimální ovládání nářadí, zejména při práci na větších plochách. Vynikající těžiště této excentrické brusky umístěné blízko obrobku, stejně jako špičková ergonomie opěrky dlaně, zaručují optimální ovládání nářadí. Bezuhlíkový motor a profesionální 18V systém Bosch zaručují rychlý postup práce a delší životnost nářadí. Excentrickou brusku GEX 18V-125 Professional lze ovládat jednoduše a intuitivně. Tato akumulátorová excentrická bruska je určena pro základní broušení, mezibroušení, odstraňování nátěrů a konečné úpravy. Lze ji použít na dřevo, dýhu, nátěry, tmely, stejně jako minerální či akrylové povrchy. Je kompatibilní s profesionálním 18V systémem, jakož i systémem pro odsávání prachu Bosch Click & Clean.
Objednací číslo Bosch
0601372201
0 601 372 201
0.601.372.201
EAN
4059952539652
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Excentrické brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952539652 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Průměr brusného listu: | 125 mm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 6.000 - 10.000 min-1 |
| Voľnobežné kmity: | 12.000 - 20.000 min-1 |
| Tvrdosť oporného taniera: | Stredný |
| Upínanie: | Velkronové upínanie = suchý zips |
| Priemer oscilačného pohybu: | 2,5 mm |
| Priemer brúsneho taniera: | 125 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,5 kg |
| Dĺžka: | 224 mm |
| Šírka: | 153 mm |
| Výška: | 108 mm |
Bosch Professional: Stvorené na prácu s drevom
Výkonné riešenia na odsávanie prachu
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
