Bosch Akumulátorová excentrická bruska GEX 12V-125, solo
Kód: 0601372101
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Brusný talíř 125 mm 2608000714, 1x brusný list, Sáček na prach 2608000715, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vynikající těžiště umístěné blízko obrobku a špičková ergonomie opěrky dlaně zaručují optimální vyvážení nářadí
- Štíhlá a kompaktní konstrukce usnadňují broušení v těsných prostorech
- Snadné ovládání díky konceptu intuitivního ovládání
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
- Předvolba frekvence kmitů
- Velcro upínání
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GEX 12V-125 Professional: Podrobnější informace
Excentrická bruska Bosch GEX 12V-125 Professional je kompaktním nářadím pro řemeslníky, kteří jsou stále v pohybu. Vynikající těžiště umístěné blízko obrobku a špičková ergonomie opěrky dlaně zaručují optimální vyvážení nářadí. Díky štíhlé a kompaktní konstrukci se tato excentrická bruska třídy 12 V dostane do těsných koutů. Koncept intuitivního ovládání usnadňuje manipulaci. Akumulátorová excentrická bruska GEX 12V-125 je určena pro základní broušení, průběžné broušení, odstraňování nátěrů a konečné zpracování povrchů. Lze ji použít na dřevo, dýhu, nátěry, tmely, jakož i minerální či akrylové povrchy. Je kompatibilní s profesionálním 12 V systémem, jakož i systémem na odsávání prachu Bosch Click & Clean.
Objednací číslo Bosch
0601372101
0 601 372 101
0.601.372.101
EAN
4059952539478
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Excentrické brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952539478 |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Průměr brusného listu: | 125 mm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 6.000 - 10.000 min-1 |
| Voľnobežné kmity: | 12.000 - 20.000 min-1 |
| Tvrdosť oporného taniera: | Stredný |
| Upínanie: | Velkronové upínanie = suchý zips |
| Priemer oscilačného pohybu: | 2,5 mm |
| Priemer brúsneho taniera: | 125 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,0 kg |
| Dĺžka: | 194 mm |
| Šírka: | 153 mm |
| Výška: | 108 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
