Bosch Akumulátor PBA 18 V/4,0 Ah PowerPlus
Kód: 1607A350T0
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
- O 60 % vyšší výkon a delší doba provozu ve srovnání se standardním akumulátorem POWER FOR ALL 2,5 Ah
- O 23 % kompaktnější a o 13 % lehčí než standardní akumulátor POWER FOR ALL 4,0 Ah
- O 100 % delší životnost díky high-tech článkům a materiálům rozptylujícím teplo
- Vyšší komfort díky novému uvolňovacímu tlačítku
- POWER FOR ALL: jeden akumulátor a jedna nabíječka pro celý systém nářadí Home & Garden
Objednací číslo Bosch
1607A350T0
1 607 A35 0T0
1.607.A35.0T0
EAN
4053423228229
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátory Bosch pro nářadí |
|---|---|
| EAN: | 4053423228229 |
| Kapacita akumulátoru: | 4,0 Ah |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (akumulátor): | 0,558 kg |
| Dĺžka: | 125 mm |
| Šírka: | 80 mm |
| Výška: | 50 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
