Bosch Rotačný laser GRL 300 HVG + LR 1G + RC 1 + WM 4 + DARČEK Voucher na kalibráciu Zdarma
Kód: 0601061701
počas pracovných hodín

tovar pred kúpou osobne

pohodlne doma u zákazníka

Garancia kvality a originality
Odborne školený personál

Rýchla platba cez QR kód

Podrobné popisy tovaru
Podrobný popis
Voucher na kalibráciu Zdarma
Každý zákazník získa od nás pri nákupe ktoréhokoľvek rotačného lasera GRL v ponuke (vrátane noviniek GRL18V-3-31G a GRL18V-4-34CVG) v období medzi 01.05.2026 – 31.08.2026 voucher na bezplatnú kalibráciu tohto meracieho prístroja s platnosťou až do 31.12.2028.
Rozsah dodávky
GRL 300 HVG Professional, Laserový prijímač LR 1G Professional 0601069700, Držiak dostupný aj samostatne ako príslušenstvo 1608M0005A, Diaľkové ovládanie RC 1 Professional 0601069900, Univerzálny držiak WM 4 Professional 0601092400, Cieľová platnička pre laser (modrá) 1608M0005K, Okuliare na zviditeľnenie laserového lúča (zelené) 1608M0005J, batéria 1,5 V LR6 (AA), batéria 9 V (blok) (6LR61), 2x batéria LR20 1,5 V (D), Balenie kufor na prenášanie 1608M0005F
Používateľské výhody náradia
- Vynikajúca viditeľnosť na použitie v interiéri
- Zelená laserová čiara: až štvornásobne lepšia viditeľnosť v porovnaní s červenou čiarou
- Rýchlo nastaviteľný v horizontálnom a vertikálnom použití, pomocou automatickej samonivelácie 8 % (± 5°)
- Zapínateľná funkcia varovania pri otrase zabraňuje chybám pri nivelácii – pri vibráciách alebo otrasoch
- Variabilná rýchlosť rotácie: vyššia rýchlosť pri práci s prijímačom, nižšia rýchlosť na lepšiu viditeľnosť
- Režim výseku zaručujúci lepšiu viditeľnosť
- Určený na zisťovanie a kontrolu exaktne vodorovných výškových rovín, zvislých línií, zameriavacích línií (súbežníc) a bodov na zvislici
- Rotačný laser je vhodný na používanie vo vnútornom aj vonkajšom prostredí
- IP 54 - chránené proti prachu a striekajúcej vode
Meracia technika Bosch Professional - náradie pre profesionálov
Práca s náradím
Objednávacie číslo Bosch
0601061701
0 601 061 701
0.601.061.701
EAN
3165140583152
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rotačné lasery |
|---|---|
| Záruka: | Predĺžená záruka na 3 roky po registrácii u výrobcu |
| EAN: | 3165140583152 |
| Balenie: | prenášací kufor |
| Farba lasera: | zelená |
| Levelling PRO Deal: | áno |
| Typ napájania: | batéria LR20 |
| Závit: | 5/8" |
| Dióda lasera: | 532 nm, < 5 mW |
| Trieda lasera: | 3R |
| Pracovný rozsah - polomer - Bez laserového prijímača cca: | 50 m |
| Pracovný rozsah - polomer - S laserovým prijímačom cca: | 0,5–150 m |
| Pracovný rozsah - priemer - S laserovým prijímačom cca: | 300 m |
| Presnosť nivelácie pri vzdialenosti 30 m: | ± 3 mm |
| Rozsah samonivelácie typicky: | ± 8 % (± 4,6°) |
| Rotačná rýchlosť: | 150/300/600 min-1 |
| Uhol otvorenia pri líniovej prevádzke: | 10/25/50° |
| Stupeň ochrany: | IP 54 |
| Hmotnosť: | 1,8 kg |
| Dĺžka: | 190 mm |
| Šírka: | 180 mm |
| Výška: | 170 mm |
Rotačný laser Bosch GRL 300 HV / HVG Professional
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
| Výrobná spoločnosť : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
