Bosch Digitálny laserový merač vzdialeností Zamo IV + DARČEK Delta Plus Zátky do uší 1 pár CONIC001
Kód: 0603672900
počas pracovných hodín

tovar pred kúpou osobne

pohodlne doma u zákazníka

Garancia kvality a originality
Odborne školený personál

Rýchla platba cez QR kód

Podrobné popisy tovaru
Podrobný popis
Zľava 10% s kódom BOSCH10 v košíku.
Rozsah dodávky
2x 1,5 V nabíjateľná batéria HR03 (AAA), Stručný návod, Balenie kartón
Používateľské výhody náradia
- Ľahké a presné meranie vzdialenosti až do 25 metrov a výpočet plochy
- Viac funkcií merania so samostatne dostupným líniovým, kolieskovým a pásmovým adaptérom
- Ukladá posledných 10 nameraných a vypočítaných hodnôt
- Nabíjanie akumulátora a aktualizácia softvéru prostredníctvom rozhrania USB-C®
- Podporuje trvalú udržateľnosť, podrobnosti nájdete ďalej
- Rada náradia Easy: zamerané na jednoduchosť, na malé až stredne veľké úlohy
Jednoduché a presné meranie dĺžok, plôch a objektov
Laserový merač vzdialenosti Zamo zjednodušuje zistenie dĺžok a výšok miestností pri usporadúvaní nábytku alebo zisťovaní množstva podlahovín alebo farby pri renovácii. Stačí umiestniť, nasmerovať a po stlačení tlačidla prístroj Zamo presne odmeria vzdialenosti až do 25 metrov. Takisto vypočíta štvorcové metre a je mimoriadne praktický pri určovaní množstva potrebnej tapety, podlahovín alebo iných materiálov. Toto ľahko použiteľné náradie navyše ponúka ďalšie funkcie merania vďaka trom samostatne dostupným adaptérom: líniovému na vyrovnávanie obrazov či iných objektov, kolieskovému na meranie kriviek a nerovných povrchov a pásmovému dĺžky 1,5 metra na meranie voľne stojacich objektov a obvodov. Ak používate prístroj Zamo, nie je potrebné zapisovať si každé meranie, keďže tento prístroj automaticky ukladá 10 naposledy nameraných hodnôt. Tento praktický laserový merač vzdialenosti je vždy aktuálny a pripravený na používanie: integrované rozhranie USB-C® zaručuje jednoduché nabíjanie a aktualizácie softvéru.
Meracia technika Bosch DIY - náradie pre domácich majstrov
Objednávacie číslo Bosch
0603672900
0 603 672 900
0.603.672.900
EAN
4059952569604
Dodatočné parametre
| Kategória: | Laserové merače vzdialenosti |
|---|---|
| Záruka: | Predĺžená záruka na 3 roky po registrácii u výrobcu |
| EAN: | 4059952569604 |
| Balenie: | kartón |
| Konektivita: | nie |
| Verzia Zamo: | 4 |
| Trieda lasera: | 2 |
| Rozsah merania: | 0,15 – 25 m |
| Presnosť merania, typ.: | ± 2,0 mm |
| Čas merania, typ.: | 0,5 s |
| Čas merania, max.: | 4 s |
| Automatické vypínanie: | 5 min |
| Batérie: | 2x 1,5 V HR03 (AAA) |
| Výdrž batérie (HR03, trvalé meranie): | > 3 h |
| Doba nabíjania batérie (HR03, 800 mAh): | < 4 h |
| Hmotnosť: | 0,080 kg |
| Dĺžka: | 104 mm |
| Šírka: | 38 mm |
| Výška: | 23 mm |
Laserový diaľkomer Bosch Zamo – jednoduché meranie dĺžok, plôch a objektov
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
| Výrobná spoločnosť : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
