Bosch Akumulátorové nožnice na živé ploty GHE 18V-50 (II) Professional, 2. generácia, solo + DARČEK Delta Plus Zátky do uší 1 pár CONIC001
Kód: 06008C9600
počas pracovných hodín

tovar pred kúpou osobne

pohodlne doma u zákazníka

Garancia kvality a originality
Odborne školený personál

Rýchla platba cez QR kód

Podrobné popisy tovaru
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Rozsah dodávky
Bez akumulátora a nabíjačky, Balenie kartón
Používateľské výhody náradia
- Vysoký výkon a dlhá doba prevádzky vďaka výkonnému bezuhlíkovému motoru s 2 800 str./min
- Zvýšený strihací výkon s 50 cm čepeľou, antiblokovacím systémom Bosch a zotrvačníkom pre hladšie a jednoduchšie strihanie hrubších a hustejších živých plotov
- Jednoduchá manipulácia vďaka ľahkému, ergonomickému dizajnu a optimálnemu vyváženiu
Bosch GHE 18V-50 Professional - 2. generácia: Podrobnejšie informácie
Dôležité údaje o produkte
Ak hľadáte výkonné a zároveň ľahké nožnice na živý plot, ktoré môžete pohodlne používať celé hodiny, už ste ich našli – také sú akumulátorové nožnice na živý plot Bosch GHE 18V-50 (II) Professional. Ich výkonný bezuhlíkový motor ponúka 2800 kmitov/min na vysokovýkonné strihanie a dlhú dobu prevádzky. Toto náradie uľahčuje strihanie hrubých konárov a zabraňuje zasekávaniu vďaka lište dĺžky 50 cm a patentovanému antiblokovaciemu systému Bosch. Doplnený zotrvačník navyše zaručuje plynulejšie a ľahšie strihanie. A s hmotnosťou iba 2,9 kg a optimálnym vyvážením sa s týmto ergonomickým náradím manipuluje ľahko, čo znižuje únavu pri dlhodobejšom strihaní.
Vybavenie a používanie
Nožnice na živý plot Bosch GHE 18V-50 (II) Professional sú ideálne na strihanie a zastrihávanie vrchných a bočných strán živých plotov.
modré profesionálne záhradné náradie Bosch Professional - záhradné náradie pre profesionálov
Práca s náradím
Objednávacie číslo Bosch
06008C9600
0 600 8C9 600
0.600.8C9.600
EAN
4053423302851
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nožnice na živý plot |
|---|---|
| Záruka: | Predĺžená záruka na 3 roky po registrácii u výrobcu |
| EAN: | 4053423302851 |
| Aliancia akumulátorov: | AMPShare |
| Napätie akumulátora: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Min. kapacita akumulátora: | 4,0 Ah |
| Dĺžka nožov: | 50 cm |
| Medzera zubov: | 23 mm |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 2.800 min-1 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 2,9 kg |
| Dĺžka: | 1006 mm |
| Šírka: | 239 mm |
| Výška: | 189 mm |
18V Záhradné náradie od Bosch Professional
Erik vysvetľuje: Všetko o Bosch Professional BITURBO Brushless
Inovácie Bosch Professional: BITURBO Brushless: Ako to funguje?
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
| Výrobná spoločnosť : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
