Bosch Akumulátorové dúchadlo GBL 18V-800 Professional, solo + DARČEK Delta Plus Zátky do uší 1 pár CONIC001
Kód: 06008D2200
počas pracovných hodín

tovar pred kúpou osobne

pohodlne doma u zákazníka

Garancia kvality a originality
Odborne školený personál

Rýchla platba cez QR kód

Podrobné popisy tovaru
Podrobný popis
Rozsah dodávky
Bez akumulátora a nabíjačky, koncentrovaná dýza F016800658, plochá dýza F016800659, stredová dýza F016L79983, Balenie kartón
Používateľské výhody náradia
- Rýchle odstraňovanie nečistôt v exteriéri vďaka bezuhlíkovému motoru kombinovanému s axiálnym ventilátorom, ktorý poskytuje objemový prietok 800 m3/h a rýchlosť prúdenia vzduchu až 200 km/h
- Kontrolované nastavenie výkonu, hladiny hluku a doby prevádzky vďaka variabilnému ovládaniu rýchlosti
- Komfort pri práci vďaka aretovateľnému tlačidlu na dlhodobé používanie náradia a menšiu únavu
- Všestranné čistenie ťažko dostupných a veľkých priestorov vďaka dýzovým nadstavcom: koncentračná dýza na cielený prietok vzduchu pri práci v kútoch; plochá dýza na rozšírený prúd vzduchu na čistenie veľkých plochých povrchov
Bosch GBL 18V-800 Professional: Podrobnejšie informácie
Dôležité údaje o produkte
Odstraňovanie lístia a nečistôt z trávnikov, príjazdových ciest a iných vonkajších plôch môže byť niekedy únavné a časovo náročné. Axiálne dúchadlo Bosch GBL 18V-800 poskytuje vysoký výkon, ktorý potrebujete na rýchle odstránenie nečistôt. Jeho výkonný bezuhlíkový motor a axiálny ventilátor poskytujú prietok vzduchu 800 m³/h pri rýchlostiach až 200 km/h – ideálne pre rozsiahle upratovacie úlohy. Variabilná regulácia otáčok umožňuje nastaviť výkon, hladinu hluku a dobu chodu podľa vašich potrieb. Aktiváciou zámku spúšte zostane váš prst voľný pre pohodlnejšiu obsluhu.
Vybavenie a používanie
Čistenie ťažko dostupných miest a veľkých plôch je jednoduché vďaka rôznym nadstavcom trysiek: Koncentrovaná tryska odstraňuje lístie z rohov, zatiaľ čo plochá tryska zdvihne nečistoty z rovných plôch len jedným ťahom. Tento akumulátorový fúkač lístia odstraňuje suché aj mokré materiály, ako sú lístie, odrezky živých plotov a vetvičky, z trávnikov, tvrdých povrchov a štrku.
modré profesionálne záhradné náradie Bosch Professional - záhradné náradie pre profesionálov
Práca s náradím
Objednávacie číslo Bosch
06008D2200
0 600 8D2 200
0.600.8D2.200
EAN
4053423251708
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vysávače lístia a dúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | Predĺžená záruka na 3 roky po registrácii u výrobcu |
| EAN: | 4053423251708 |
| Aliancia akumulátorov: | AMPShare |
| Bosch BITURBO: | áno |
| Napätie akumulátora: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Min. kapacita akumulátora: | 4,0 Ah ProCORE |
| Min. kapacita akumulátora pre BITURBO efekt: | 5,5 Ah ProCORE |
| Rýchlosť vzduchu, max.: | 200 km/h |
| Objemový prietok, max.: | 800 m3/h |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 3,4 kg |
| Dĺžka: | 914 mm |
| Šírka: | 195 mm |
| Výška: | 304 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
| Výrobná spoločnosť : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
