Kód: 1600A0373Y
počas pracovných hodín
tovar pred kúpou osobne
pohodlne doma u zákazníka
Garancia kvality a originality
Odborne školený personál
Rýchla platba cez QR kód
Podrobné popisy tovaru
Podrobný popis
Rozsah dodávky
Používateľské výhody náradia
- EXBA18V-80 s extrémnou dobou prevádzky a EXBA18V-55 s maximálnym výkonom až 2000 W (na základe laboratórnych údajov z interného testovania, okamžitý maximálny výkon s maximálne nabitým novým akumulátorom)
- EXBA18V-80 s vysokovýkonnou bezzápadkovou technológiou článkov na maximálny výkon až 2400 W (na základe laboratórnych údajov z interného testovania; okamžitý maximálny výkon s maximálne nabitým novým akumulátorom) a EXBA 18V-55 s vysokým výkonom a vynikajúcou energetickou hustotou
- Ultrarýchle paralelné nabíjanie: Nabíjací prúd 16 A nabije dva akumulátory EXBA18V-55 už za 31 minút a dva akumulátory EXBA18V-80 už za 39 minút
- Jeden akumulátor pre všetko náradie: Kompatibilné s Profesionálnym 18V systémom Bosch a alianciou výrobcov akumulátorov AMPShare
Práca s náradím
Bosch 2× EXBA18V-55 + 2× EXBA18V-80 + EXAL18V2-320 Professional: Podrobnejšie informácie
Vysokovýkonný akumulátor Bosch Expert EXBA18V-80 Professional poskytuje až o 120 % dlhšiu dobu prevádzky aj pri náročnom používaní (v porovnaní s Professional GBA 18V 4.0Ah; laboratórne údaje z interného testovania; brúsenie mäkkej ocele s GWS 18V-15 S + lamelový kotúč, 30-sekundové intervaly s 5-sekundovými prestávkami). Využíva pokročilú technológiu bezzápadkových článkov, ktorá poskytuje maximálny výkon až 2400 W. (laboratórne údaje z interného testovania; okamžitý maximálny výkon, maximálne nabitie, nový akumulátor). Vysokovýkonný akumulátor Bosch Expert EXBA18V-55 Professional poskytuje maximálny výkon až 2000 W na náročné používanie v kombinácii s dlhšou dobou chodu (na základe interného laboratórneho testovania; okamžitý maximálny výkon s maximálne nabitým novým akumulátorom). Vďaka zosilnenému robustnému telu a vynikajúcemu tepelnému manažmentu s technológiou COOLPACK 2.0 sú oba akumulátory zárukou odolnosti a dlhej životnosti. Bosch EXAL18V2-320 Professional nabíja dva akumulátory súčasne prúdom 16 A, takže sa dva akumulátory EXBA18V-80 plne nabijú už za 39 minút a dva akumulátory EXBA18V-55 už za 31 minút. Nabíjačka je vybavená inteligentnými technológiami Active Air Cooling 3.0 a FlexTemp Charging, ktoré rozširujú teplotný rozsah nabíjania od -10 °C do +55 °C. Výrazne redukuje prestoje, keďže umožní rýchlonabíjanie teplých aj chladných akumulátorov. Všetko je prakticky uložené v na mieru vyrobenom kufri L-BOXX.