Bosch Úhlová bruska GWS 750, 115 mm + brusný kotouč
Kód: 060139400A
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Upínací příruba, Upínací matice, Ochranný kryt, Přídavná rukojeť, Kolíkový klíč, Brusný kotouč, Balení karton
Výhody pro uživatele nářadí
- Vysoký úběrový výkon vysoká odolnost proti přetížení
- Skvělé ovládání a snadná manipulace
- Zdokonalené chlazení motoru pro dlouhotrvající práci
- Přímé chlazení: Vysoká kapacita chrání před přetížením a zaručuje dlouhou životnost
- Vynikající ochrana uživatele díky ochrannému krytu zajištěnému proti otočení – bezpečný i při prasknutí kotouče
- Pohodlná manipulace nářadí díky rukojeti s měkkou tlumicí vložkou
- Ochrana proti opětovnému spuštění
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GWS 750 Professional: Podrobnější informace
Malá úhlová bruska Bosch GWS 750 Professional nabízí výkonný motor a optimální ovládání nářadí. Její výkonný 750 W motor zajišťuje rychlý postup práce. Tato malá úhlová bruska nabízí optimální ovládání nářadí s jejím lehkým vedením. Její ergonomie zajišťuje dokonalé výsledky práce s různými materiály. Úhlová bruska byla navržena k řezání a broušení kovu, dlaždic a zdiva. GWS 750 Professional má také ochranný kryt a ochranu proti opětovnému spuštění. Má velkou odolnost proti přetížení.
Objednací číslo Bosch
060139400A
0 601 394 00A
0.601.394.00A
EAN
3165140876742
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140876742 |
| Balení: | karton |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Předvolba otáček: | ne |
| Upínání: | závit M 14 |
| Menovitý príkon: | 750 W |
| Voľnobežné otáčky: | 11.000 min-1 |
| Výkon: | 380 W |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Max. dĺžka závitu brúsneho vretena: | 22 mm |
| Hmotnosť: | 1,8 kg |
| Dĺžka: | 270 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Spínač: | Aretovateľný spínač |
Malá uhlová brúska Bosch GWS 750 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
