Bosch Úhlová bruska GWS 27-180 J
Kód: 06018C4320
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Upínacia príruba 1605703099, Upínacia matica 1603340040, Ochranný kryt 1619P15622, Antivibračná prídavná rukoväť 1602025030, Kolíkový kľúč 1607950048, Kotouč NENÍ součástí dodávky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vyšší účinnost při nejnáročnějším nasazení a delší životnost díky výkonnému motoru třídy 2 700 W
- Trvalý vysoký výkon na všech úrovních použití
- Údržba bez stresu a méně výpadků díky zaměnitelným komponentům nářadí
- Vyšší komfort, menší únava při práci díky antivibrační přídavné rukojeti
- Vyšší bezpečnost a vyšší komfort díky funkcím, jako např. funkce plynulého spouštění a ochrana proti opětovnému spuštění
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Pohodlná práce Funkce Vibration Control snižuje vibrace a usnadňuje práci
- Pohodlná manipulace nářadí díky rukojeti s měkkou tlumicí vložkou
- Funkce plynulého spouštění – při startu se dočasně sníží zatížení a kroutící moment motoru
- Ochrana před opětovným spuštěním
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GWS 27-180 J Professional: Podrobnější informace
Pomalé rychlosti řezání a broušení mají negativní vliv na váš výkon, efektivitu a produktivitu. Proto je Bosch GWS 27-180 J Professional vybavena velmi výkonným motorem třídy 2 700 W, takže rychle zvládne skutečně náročné práce. Oceníte stabilní vysoký výkon tohoto nářadí, a to zejména při využívání vysokého kroutícího momentu na nejnáročnější broušení nebo řezání betonu nebo kovu. Je to proto, že vysokovýkonný motor překonává ostatní nářadí silou a extrémní kapacitou při přetěžování. Spolu s bezpečností a komfortem, které poskytují funkce plynulého spouštění a ochrana proti opětovnému spuštění, máte výjimečné nářadí. Problémem není ani údržba: toto nářadí má zaměnitelné komponenty s dalšími velkými úhlovými bruskami Bosch, takže jej můžete jednoduše opravit a rychle se vrátit k práci. Jako pracovníci s kovy, technici nebo stavbaři se přesvědčíte, že toto je špičkové nářadí na řezání a broušení kovu, betonu a kamene.
Objednávací číslo Bosch
06018C4320
0 601 8C4 320
0.601.8C4.320
EAN
4053423252361
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423252361 |
| Balení: | karton |
| Průměr kotouče: | 180 mm |
| Předvolba otáček: | ne |
| Upínání: | závit M 14 |
| Menovitý príkon: | 2.700 W |
| Voľnobežné otáčky: | 8.500 min-1 |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Max. dĺžka závitu brúsneho vretena: | 25 mm |
| Hmotnosť bez príslušenstva: | 5,8 kg |
| Spínač: | Aretovateľný spínač |
| Dĺžka: | 481 mm |
| Šírka: | 310 mm |
| Výška: | 138 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
