Bosch Vibrační bruska GSS 140 A
Kód: 06012A8021
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1x brusný list, Nástroj na děrování 1619PC1202, Sáček na prach 1619PC1337, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Menší strnulost ruky díky velmi nízké hodnotě vibrací do 3,4 m/s2
- Menší námaha i při broušení nad hlavou díky více možnostem uchopení
- Vysoká rychlost úběru materiálu díky výkonnému motoru třídy 220 W
- Preferovaná volba pro broušení dřeva, dřevěných materiálů a omítky
- Pohodlná práce Funkce Vibration Control snižuje vibrace a usnadňuje práci
- Pohodlná manipulace nářadí díky rukojeti s měkkou tlumicí vložkou
- Ergonomická manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
- Odsávání prachu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSS 140 A Professional: Podrobnější informace
Mimořádně efektivní broušení je nyní mnohem efektivnější díky vibrační brusce Bosch GSS 140 A Professional. Toto praktické nářadí poskytuje vysokou rychlost úběru materiálu díky výkonnému motoru třídy 220 W a je ideální pro náročné broušení. Je speciálně navrženo pro zajištění vyššího komfortu a menší únavy při broušení. Dochází k menšímu brnění ruky díky velmi nízké hodnotě vibrací do 3,4 m/s2 a více možností uchopení zaručují snadnější práci i při broušení nad hlavou. Tato vibrační bruska je ideální pro tesaře, montéry sádrokartonu nebo omítkáře, jakož i profese pracující se dřevem. Je to preferované nářadí pro mimořádně efektivní broušení a optimální komfort při práci se dřevem, dřevěnými materiály nebo omítkami.
Objednací číslo Bosch
06012A8021
0 601 2A8 021
0.601.2A8.021
EAN
4053423247862
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vibračné brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423247862 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 220 W |
| Voľnobežné otáčky: | 14.000 min-1 |
| Voľnobežné kmity: | 28.000 min-1 |
| Priemer oscilačného pohybu: | 1,5 mm |
| Hmotnosť: | 1,1 kg |
| Dĺžka: | 258 mm |
| Šírka: | 112 mm |
| Výška: | 142 mm |
| Brúsny list na strmeňové upínanie: | 114 x 140 mm |
| Rozmery brúsnej dosky: | 101 x 112 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
