Bosch Akumulátorové pracovní svítidlo GLA 18VH-7500 Professional, solo
Kód: 06014A5000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, Napájecí kabel s konektorem 16044607CZ, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Výjimečný výkon s maximální svítivostí až 7 500 lm, 3 úrovněmi intenzity a režimy 180/360°
- Bezproblémový provoz díky hybridnímu napájení z elektrické sítě i akumulátoru
- Praktické rychlonabíjení zařízení napájených přes USB-C® konektor z integrovaného USB-C® konektoru
- Optimální distribuce světla díky velkému a robustnímu háku v základně a možnosti montáže na stativ
- Neustálý přehled díky rozhraní HMI indikujícímu stav nabití akumulátoru, nastavení intenzity a režim 180°/360°
- Dokonalé použití díky stativu Bosch GLT 300-40 Professional
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GLA 18VH-7500 Professional: Podrobnější informace
Nedostatečně osvětlené pracovní prostory unavují zrak. Svítilna na staveniště Bosch GLA 18VH-7500 Professional dokáže maximalizovat osvětlení pracovního prostoru s vynikající svítivostí až 7500 lumenů. Můžete nastavit intenzitu a díky režimům 180/360° získáte osvětlení celého prostoru. Už žádné obavy o výdrž: tato hybridní svítilna na staveniště umožní provoz z elektrické sítě i z 18V akumulátoru Bosch Professional. Prostřednictvím integrovaného portu USB-C® můžete rychle nabíjet zařízení napájená přes USB-C® konektor. Praktické možnosti montáže díky velkému a robustnímu kovovému háku v základně a 5/8palcovému závitu pro montáž stativu na svítilny zajistí, že svítilnu můžete umístit tam, kde ji pro optimální rozložení světla potřebujete. Intuitivní rozhraní HMI zajistí, že máte vždy přehled o kapacitě akumulátoru, a pomocí panelu s LED indikátory můžete kontrolovat, na jakou intenzitu je svítilna nastavena a na jaký úhel svícení.
Svítilna na staveniště Bosch GLA 18VH-7500 Professional osvětlí vnitřní pracovní prostory, kde není k dispozici trvalé osvětlení. Jedná se o hybridní zařízení, které lze používat při napájení z elektrické sítě nebo na akumulátor.
Akumulátorová pracovní svítilna Bosch GLA 18VH-7500 Professional je hybridní zařízení pro napájení z elektrické sítě i z akumulátoru. Výstupní napájení přes USB-C® konektor pracuje s výkonem až 15 W. Rozhraní HMI má tři LED indikátory indikující: zapnutí/ztlumení/vypnutí displeje, funkci 180°/360° a stav nabití akumulátoru. K dispozici jsou dvě možnosti montáže: pomocí háku nebo stativu se závitem 5/8" pro upevnění na stativ na svítilny GLT 300-40.
Objednací číslo Bosch
06014A5000
0 601 4A5 000
0.601.4A5.000
EAN
4053423305159
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dílenská svítidla |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423305159 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Max. menovitý príkon pri prevádzke s elektric- kým káblom: | 100 W |
| Max. menovitý príkon pri akumulátorovej pre- vádzke: | 100 W |
| Celkový svetelný tok - 1. stupeň: | 2500 lm |
| Celkový svetelný tok - 2. stupeň: | 5000 lm |
| Celkový svetelný tok - 3. stupeň: | 7500 lm |
| Pripojenie USB: | USB Type-C® |
| Výstupné napätie: | 5,0 – 9,0 V |
| Výstupný prúd: | 1,67 – 3,0 A |
| Doba svietenia, cca: | 12 min/Ah |
| Odporúčaná teplota okolia pri nabíjaní: | 0 ... +35 °C |
| Povolená teplota okolia pri prevádzkeD) a pri skladovaní: | −20 ... +40 °C |
Bosch Akumulátorové svietidlo GLI 18V-800
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
