Bosch Akumulátorové pracovní LED svítilna UniversalWorkLight 18V-2100, solo
Kód: 06039A1300
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- 3 přizpůsobitelná nastavení jasu s výstupním výkonem až 2 100 lumenů
- Upevnění pomocí háčku a magnetu umožňuje flexibilní umístění
- Otočná hlava světla pro všestrannou orientaci
- Pevná rukojeť a skládací konstrukce umožňují snadné přenášení a uskladnění
- Kompatibilní s akumulátorem Bosch 18V POWER FOR ALL
- Řada nářadí Universal: zaměřeno na funkčnost a výkonnost pro širší okruh úkolů, pro středně velké úkoly
zelené Hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Výkonné, nastavitelné, všestranné pracovní světlo: první volba pro rozmanité práce kategorie DIY
Osvětlení garáží, sklepů a mnoha dalších pracovních prostor díky výkonnému světlu UniversalWorkLight 18V-2100. Toto silné pracovní světlo poskytuje svítivost až 2 100 lumenů a má tři nastavení jasu, díky čemuž je ideální pro rozmanité použití. Lze jej umístit postavené nebo připevnit k žebříku, dveřím nebo radiátoru prostřednictvím integrovaných háčků a magnetů. Flexibilní hlavu světla lze snadno nastavit pro všestranné a cílené osvětlení. Díky skládací hlavě a kompaktní konstrukci umožňuje bezproblémové přenášení a uložení. Toto světlo patří do systému 18V POWER FOR ALL. Jeden akumulátor pro všechno nářadí 18V POWER FOR ALL.
Objednací číslo Bosch
06039A1300
0 603 9A1 300
0.603.9A1.300
EAN
4053423250770
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dílenská svítidla |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423250770 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Barevná teplota: | Studená |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Max. čas svietenia: | 70 min/Ah |
| Svietivosť: | 2100 lm |
| Počet úrovní jasu: | 3 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 0,5 kg |
| Dĺžka: | 133 mm |
| Šírka: | 73 mm |
| Výška: | 189 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
