Bosch Akumulátorové pracovní svítilna GLI 18V-3000 Professional, solo
Kód: 06014A8100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Špičkový výkon s osvětlením 3 000 lm
- Robustnost a odolnost s krytím IP 64 proti prachu a stříkající vodě
- Rychlá a snadná montáž na stativ, pracovní stůl nebo jakýkoli jiný povrch pro osvětlení bez použití rukou
- Všestranné osvětlení se třemi režimy na výběr: 3000 lm, 2000 lm a 1000 lm
Bosch PRO GLI18V-3000 Professional: Podrobnější informace
Bosch PRO GLI18V-3000 Professional nabízí skvělý výkon s osvětlením 3000 lumenů. Pracovní svítilna má krytí IP 64, které ji chrání před prachem a stříkající vodou. Rychle a snadno se namontuje na stativ, podlahu, pracovní stůl nebo jakoukoli jinou plochu pro osvětlení bez použití rukou v upevněných polohách. Na výběr jsou tři režimy osvětlení: 3000 lm, 2000 lm a 1000 lm.
Pracovní svítilna Bosch PRO GLI18V-3000 Professional je navržena tak, aby poskytovala výjimečné osvětlení i v těch nejnáročnějších pracovních prostředích. Je kompatibilní se všemi akumulátory Bosch Professional třídy 18 V. Nářadí je kompatibilní se systémem AMPShare – asociací různých výrobců akumulátorů. Kryt akumulátoru se při používání akumulátoru EXPERT 12.0Ah zcela neuzavře.
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
06014A8100
0 601 4A8 100
0.601.4A8.100
EAN
4053423356960
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dílenská svítidla |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423356960 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Svetelný tok: | 3 000 lm |
| Počet úrovní jasu: | 3 |
| Max. menovitý príkon: | 27 W |
| Trvanie svietenia, cca: | 135 min/Ah |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,9 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Bosch GLI 18V-3000 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
