Bosch Akumulátorové kapesní LED svítilna EasySpotLight 18V-400, solo
Kód: 06039A1200
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Sklápěcí a plně otočná hlava světla pro osvětlení ve všech úhlech
- Flexibilní umístění díky magnetu a háčku
- 3stupňový přizpůsobitelný jas až 400 lumenů s nastavením teplého a studeného světla
- Integrovaná powerbanka USB-C®: nabíjení zařízení na cestách
- Kompatibilní s akumulátorem Bosch 18V POWER FOR ALL
- Řada nářadí Easy: zaměřené na jednoduchost, pro malé až středně velké úkoly
Zelené Hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Světlo LED pro rozmanité použití: v dílně, v přírodě, při kempování
EasySpotLight 18V-400 je ideálním řešením pro úžasné kempování, jídlo v přírodě nebo osvětlení DIY. Toto svítidlo nabízí jasné světlo s maximální svítivostí 400 lumenů, třístupňové nastavení jasu a nastavení teplého/studeného světla, takže jej lze rychle přizpůsobit podle nálady a prováděné práce. Díky rukojeti a flexibilní konstrukci se snadno přenáší i drží a je vybaveno výkonnými magnety a háčkem pro upevnění. Toto svítidlo má pohyblivou hlavu, kterou lze sklopit o 180° a otočit o 360°, aby se světlo dostalo přesně tam, kde je potřeba. Toto světlo LED funguje také jako powerbanka USB-C©, takže umožňuje nabíjení chytrých telefonů a jiných zařízení na cestách. Toto nářadí patří do systému 18V POWER FOR ALL. Jeden akumulátor pro všechno nářadí 18V POWER FOR ALL.
Objednací číslo Bosch
06039A1200
0 603 9A1 200
0.603.9A1.200
EAN
4053423250060
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dílenská svítidla |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423250060 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Barevná teplota: | Studená, Teplá |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Max. čas svietenia: | 310 min/Ah |
| Svietivosť: | 400 lm |
| Počet úrovní jasu: | 3 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 0,3 kg |
| Dĺžka: | 169 mm |
| Šírka: | 110 mm |
| Výška: | 58 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
