Bosch Akumulátorové pracovní svítilna GLT 18V-5000 Professional, solo
Kód: 06019P5000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vynikající osvětlení pracovních prostorů s 80 LED diodami, 3 úrovněmi intenzity a svítivostí až 5000 lumenů
- Osvětlení z výšky až 2,2 m pro snížení rizika oslnění a vzniku méně stínů
- Nastavení za méně než 15 sekund pomocí několika jednoduchých kroků
Bosch PRO GLT 18V-5000 Professional: Podrobnější informace
Bosch PRO GLT18V-5000 Professional poskytne vynikající osvětlení pracovních prostorů. 80 diod LED se 3 úrovněmi jasu lze nastavit až na 5000 lumenů. Osvětlovací hlava nastavitelná do mnoha směrů umožní nasměrovat tři osvětlovací hlavy tak, aby směřovaly světlo do všech směrů. Ovládání jediným tlačítkem usnadní používání. Světlo lze prodloužit až na 2,2 m, aby se osvětlily prostory při práci nad hlavou nebo minimalizovaly stíny a redukovalo se oslnění při svícení směrem dolů. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete svítidlo nastavit za méně než 15 sekund a osvětlit tak každý tmavý kout. Věžové svítidlo lze kompaktně složit a s hmotností pouze 6,2 kg se velmi snadno přepravuje a skladuje. Má stupeň krytí IP 54.
Bosch PRO GLT18V-5000 Professional spolehlivě osvětlí středně velké až velké pracovní prostory. Kompatibilní s Profesionálním 18 V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare. Disponuje uživatelským rozhraním s indikací intenzity a indikátorem úrovně nabití.
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
06019P5000
0 601 9P5 000
0.601.9P5.000
EAN
4053423340907
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dílenská svítidla |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423340907 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Svetelný tok: | 5 000 lm |
| Počet úrovní jasu: | 3 |
| Celkový svetelný tok - 1. stupeň: | 1 000 lm |
| Celkový svetelný tok - 2. stupeň: | 2 500 lm |
| Celkový svetelný tok - 3. stupeň: | 5 000 lm |
| Max. menovitý príkon: | 43 W |
| Trvanie svietenia, cca: | 25 min/Ah |
| Stupeň ochrany: | IP54 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 6,2 kg |
Bosch GLT 18V-5000 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
