Bosch Akumulátorová svítilna GLI 12V-330, solo
Kód: 06014A0000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Extrémně jasné: 10 LED s dvěma stupni jasu zajišťující perfektní osvětlení
- Flexibilní a rychlá instalace na pracovišti díky silnému magnetu, karabině a háku
- Nastavitelný úhel do 200°
- Kompatibilní se stativy Bosch (1/4")
- Robustní a efektivní díky LED jako žárovkám
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GLI 12V-330 Professional: Podrobnější informace
GLI 12V-330 Professional je všestranně použitelné pracovní svítidlo Bosch s výkonem 330 lumenů v kategorii 12 V. Je vybaveno 10 extrémně jasnými diodami LED s dvěma stupni jasu pro perfektní osvětlení. Také má silný magnet, karabinu, hák a umožňuje nastavení úhlu v rozsahu až 200° pro flexibilní a rychlé nastavení v libovolném prostředí. Toto pracovní svítidlo je vynikající pro osvětlení malých prostor a je vybaveno stativovým závitem 1/4''. Je kompatibilní se všemi akumulátory Bosch Professional 12 V (systém Professional 12V).
Objednací číslo Bosch
06014A0000
0 601 4A0 000
0.601.4A0.000
EAN
3165140741750
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dílenská svítidla |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140741750 |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Svietivosť: | 330 lumen |
| Svetelný tok: | 350 lx |
| Prevádzkový čas 12 V: | 180 min/Ah |
| Statívové uchytenie: | 1/4" |
| Hmotnosť s akumulátorom: | 0,4 kg |
| Hmotnosť (bez akumulátora): | 0,3 kg |
| Dĺžka: | 139,0 mm |
| Šírka: | 50,0 mm |
| Výška: | 68,0 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
