Bosch Akumulátorové svítidlo UniversalLamp 18, solo
Kód: 06039A1100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Power LED s nastavením soustředění paprsků pro cílené intenzivní osvětlení jednotlivých míst nebo pro osvětlení pracovních prostorů s extrémně dlouhotrvající činností
- Kompaktní, praktický tvar pro pohodlné, všestranné používání
- Samostatně dostupné: výkonný lithium-iontový akumulátor a nabíječka, použitelné ve všech přístrojích 18V systému Bosch (akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky)
- Jeden akumulátor pro veškeré nářadí pro kutily a zahradní nářadí Li-Ion akumulátorového systému Power for ALL
- Lithium-iontová technologie
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Perfektní pro každou situaci – vynikající světelný výkon a obdivuhodná přizpůsobivost
Přizpůsobitelné osvětlovací těleso Bosch UniversalLamp 18 poskytuje vynikající světlo v každé situaci. Výkonný osvětlovací systém Power LED 100 lm nabízí optimální osvětlení. S dlouhou výdrží, až 1 000 minut na jedno nabití, snadno vydrží svítit celou noc. Tato akumulátorová lampa má rovněž funkci stmívání, která emituje perfektní množství světla potřebné pro danou situaci. Je vhodná pro osvětlování pracovišť, tmavých prostorů, malých ploch a pro kempování. Její kompaktní, malé tělo, v kombinaci s měkkou rukojetí, ji činí univerzální a komfortní k používání. Toto nářadí patří do aliance POWER FOR ALL ALLIANCE. Jeden akumulátor lze používat s množstvím nářadí různých značek.
Zelené Hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
06039A1100
0 603 9A1 100
0.603.9A1.100
EAN
3165140893121
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dílenská svítidla |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140893121 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Max. čas svietenia: | 1000 min |
| Svietivosť: | 100 lm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 0,3 kg |
18V produkty pro kemping a outdoor
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
