Bosch Akumulátorová svítilna GLI 18V-1200 C, solo
Kód: 0601446700
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
Aplikace pro Android na Google Play
- Vynikající svítivost: 12 vysokovýkonných LED diod dodává jas až 1200 lumenů
- Funguje téměř za všech podmínek: ochrana proti stříkající vodě a proti prachu (IP64) díky krytu baterie a ochrannému těsnění
- Praktické dálkové ovládání: plné, intuitivní ovládání prostřednictvím dlaždice MyTools v aplikaci Toolbox
- Bosch Toolbox App: Ovládejte a přizpůsobte své elektrické nářadí pomocí funkcí „My Tools” a „Floodlight” v aplikaci Toolbox
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GLI 18V-1200 C Professional: Podrobnější informace
GLI 18V-1200 C Professional je kompaktní a odolné pracovní svítidlo Bosch v kategorii 18 V. Jeho výkonná LED dodává až 1 200 lumenů a zaručuje vynikající osvětlení. Svítidlo je odolné vůči stříkající vodě a prachu díky stupni ochrany IP 64 a robustnímu krytu akumulátoru. Svítidlo lze prakticky ovládat pomocí mobilního telefonu a umožňuje rychlé a snadné nastavení na dálku. Má dvě úrovně nastavení jasu, pět flexibilních poloh umístění a stativový závit 1/4", díky čemuž se rychle přizpůsobí jakýmkoli pracovním podmínkám. Toto pracovní svítidlo je ideální pro osvětlení celého pracovního prostoru během celého dne. Je kompatibilní se všemi akumulátory Bosch Professional 18 V (Profesionální 18 V systém).
Objednávací číslo Bosch
0601446700
0 601 446 700
0.601.446.700
EAN
3165140901239
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dílenská svítidla |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140901239 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V, 14,4 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Svietivosť: | 1200 lumen |
| Počet úrovní jasu: | 2 |
| Doba svietenia, cca (pri 14,4 V): | 70 min/Ah |
| Doba svietenia, cca (pri 18 V): | 80 min/Ah |
| Doba svietenia, max (pri 18 V): | 130 min/Ah |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,4 kg |
| Ochrana: | IP 64 |
| Závit statívu: | 1/4" |
| Šírka: | 217 mm |
| Výška: | 215 mm |
| Bluetooth®: | Bluetooth® 4.1 (Low Energy) |
| Dosah signálu: | 15 m |
| Mobilné koncové zariadenie (tablet, smartfón): | Android 4.3 (a novšie), iOS 9 (a novšie) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
