Bosch Akumulátorové svítidlo GLI 18V-800, solo
Kód: 0601443600
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vynikající osvětlení pracovního prostoru 20 LED diodami a až 800 lumenů
- Kompaktní design se silným magnetem a kovovým otočným háčkem pro všestranné polohování
- Skládací mechanismus pro otáčení o 360° a náklon o 180°
- Přímé osvětlení pracovního prostoru
- 800 lumenů
- Vysoká univerzálnost pro dokonalé osvětlení díky třem nastavením jasu
- Při vyrovnávání lze snadno upevnit na ocelové povrchy
- Pohodlné zavěšení nářadí
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GLI 18V-800 Professional: Podrobnější informace
GLI 18V-800 Professional poskytuje vynikající osvětlení oblasti práce. 20 diod LED se 3 úrovněmi jasu lze nastavit až na 800 lumenů. Kompaktní konstrukce pracovního světla, silný magnet a otočný kovový háček poskytují maximální všestrannost. Inovativní skládací mechanismus s rozsahem otočení 360° a náklonem hlavy 180° pomáhá dostat světlo do každého koutu; ovládání jediným tlačítkem usnadňuje používání.
GLI 18V-800 Professional umožňuje osvětlit malé až středně velké pracoviště nebo stísněné prostory, je ideální pro elektrikáře, instalatéry a jiné profese. Toto pracovní světlo je kompatibilní se všemi 18 V akumulátory a nabíječkami v rámci akumulátorové aliance AMPShare včetně všech akumulátorů a nabíječek Profesionálního 18 V systému Bosch.
Objednací číslo Bosch
0601443600
0 601 443 600
0.601.443.600
EAN
4053423246872
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dílenská svítidla |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423246872 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Max. menovitý príkon: | 7 W |
| Svietivosť: | 800 lumen |
| Počet úrovní jasu: | 3 |
| 1× stlačenie: | Zapnutie akumulátorového svietidla, nízky jas |
| 2× stlačenie: | Zapnutie akumulátorového svietidla, stredný jas |
| 3× stlačenie: | Zapnutie akumulátorového svietidla, plný jas |
| 4× stlačenie: | Vypnutie akumulátorového svietidla |
| Čas svietenia, cca: | 150 min/Ah |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 0,5 kg |
| Šírka: | 77 mm |
| Výška: | 63 mm |
| Dĺžka: | 137 mm |
| Odporúčaná teplota prostredia pri nabíjaní: | 0 až +35 °C |
| Povolená teplota okolia pri prevádzkeB) a pri skladovaní: | –20 až +50 °C |
| Odporúčané akumulátory: | GBA 18V..., ProCORE18V... |
Bosch Akumulátorové svietidlo GLI 18V-800
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
